Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

První titul ještě před uvedením na trh: „Zlatý volant“ pro nové Audi A4 09.11.2007
Nové Audi A4, které vlastně ještě ani neopustilo brány výrobního závodu a tudíž není k vidění ani v autosalonech Audi, již dosáhlo prvního triumfu: „Zlatý volant“, uznávané ocenění německého týdeníku „Bild am Sonntag“ v kategorii vozů střední třídy. Vítězství nového Audi A4 podtrhuje skutečnost, že tato kategorie patřila mezi ty s nejvíce nabitou konkurencí.

Nové Audi A4, které vlastně ještě ani neopustilo brány výrobního závodu a tudíž  není k vidění ani v autosalonech Audi, již dosáhlo prvního triumfu: „Zlatý volant“, uznávané ocenění německého týdeníku „Bild am Sonntag“ v kategorii vozů střední třídy. Vítězství nového Audi A4 podtrhuje skutečnost, že tato kategorie patřila mezi ty s nejvíce nabitou konkurencí.

Rupert Stadler, předseda představenstva AUDI AG, komentoval přebírání ceny: „Je to velký úspěch nejen našeho nového Audi A4, ale zejména ocenění značky Audi a jejích zaměstnanců jako celku“.

O titulu rozhodovala jury složená z VIP osobností, technických expertů, profesionálních závodníků a soutěžních pilotů. Ti všichni si mohli vyzkoušet kvality všech kandidátů při testovacích jízdách, při kterých na všechny mimořádně zapůsobil design, komfort a výbava modelu Audi A4 nové generace.

Audi A4

Vozů Audi A4 se po dobu své historie, do které řadíme i jeho předchůdce Audi 80, prodalo celkem 8,5 milionu a tento model se tak stal bestsellerem v dějinách automobilky Audi. První nové Audi A4 budou uvedeny na celosvětový i český trh v prosinci tohoto roku.

Trofej „Zlatý volant“ se předává už od roku 1975, přičemž již šestnáctkrát byl oceněn model automobilky Audi. Cenu „Zlatý volant“ získal v poslední době například model Audi Q7 v roce 2005 nebo vůz Audi A6 v roce 2004.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy