Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi partnerem „Anglického krále“ 05.01.2007
Počátek letošního roku je ve znamení dlouho očekávaného filmu „Obsluhoval jsem anglického krále“ celosvětově uznávaného režiséra Jiřího Menzela. Tento film, který je napjatě očekáván odbornou i laickou veřejností byl v polovině ledna uveden do českých kin.

Na sklonku uplynulého roku se uskutečnila pro přátele, členy štábu a herce z tohoto filmu uzavřená předpremiéra, kterou pořádal Jiří Menzel jako výraz poděkování všem, kteří se na filmu podíleli. Značka Audi, jejíž vozy zajišťovaly přepravu hostů v průběhu akce se tak stala partnerem tohoto setkání a přispěla nemalou měrou k výjimečné atmosféře večera.

Audi A8

Pozvání na toto slavnostní setkání, které se konalo v krkonošském hotelu Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou, přijala např. německá herečka Julia Jentsch, představitel hlavní role Ivan Barnev a také herci Marián Labuda, Emília Vašáryová, Jiří Lábus, Zuzana Fialová či Petr Brukner.

Audi A8

„Volba organizátora na zajištění přepravy VIP hostů této unikátní akce nás velice potěšila a chápeme ji jako potvrzení kvalit našich vozů, které mají podobné zkušenosti s přepravou VIP osob a celebrit např. z posledního ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech,“ říká Petr Neústupný, vedoucí divize Audi společnosti Import Volkswagen Group s.r.o.

Jiří Menzel

Jiří Menzel: „Tento večírek byl pro mé kolegy po čase stráveném ve střižně a na place poděkováním za skvělou spolupráci a maximální nasazení. Vozy Audi, které zajišťovaly mým hostům maximální komfort a pohodlí při přepravě, pak slavnostní ráz této akce ještě umocnily.“

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy