Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi Q7 pro královnu popu 13.08.2009
Dvě prémiová SUV Audi Q7 se stala spolehlivými, rychlými a bezpečnými průvodci světové megastar Madonny a její rodiny během jejího pobytu v Praze v rámci turné Sticky & Sweet.

Pro Madonnu byly připraveny modely Audi Q7 3.0 TDI clean diesel a 4.2 TDI quattro. „Jsme velmi rádi, že jsme Madonně mohli při její druhé návštěvě Prahy nabídnout právě naše nejúspěšnější SUV, Audi Q7. Rozšířila tak řady světových celebrit jako Bill Gates nebo Madeleine Albrightová, kteří Prahu poznali také prostřednictvím našich vozů,“ říká Petr Neústupný, vedoucí divize Audi společnosti Import Volkswagen Group.

Audi Q7 a Madonna

Audi Q7, které Madonnu při jejích cestách vozily, se nijak nelišily od běžných modelů. „Jediný požadavek organizátorů byl na zatmavená okna, Audi Q7 má navíc vzadu zatahovací roletky,“ prozrazuje Barbora Sedláčková z Audi. Zajímavostí je také zcela nový motor jednoho z používaných Audi Q7, šestiválec 3.0 TDI clean diesel, který disponuje zatím nejúčinnějším systémem redukce škodlivých látek ve výfukových plynech a jehož inovativní DeNOx katalytický konvertor redukuje oxidy dusíku prostřednictvím aditiva AdBlue.

Audi Q7 a Madonna

Zapojení Audi do této prestižní akce není žádnou výjimkou. Svou pozici lídra v prémiovém segmentu osobních vozů značka potvrdila v minulosti například předáním luxusních limuzín Audi A8 do služeb českého předsednictví EU, poskytnutím flotily vozů pro přepravu účastníků pražského summitu NATO nebo zasedání Mezinárodního měnového fondu a Skupiny Světové banky či partnerstvím s organizátory Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy