Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi oficiálním vozem české golfové túry PGA 29.07.2009
Značka Audi poskytla organizátorům golfového turnaje Moravia Silesia Open 2009 30 limuzín Audi A6 a stala se tak poprvé oficiálním vozem české golfové túry PGA.

„Značka Audi je s golfem spojená celosvětově. Poskytujeme vozy pro významné společenské a kulturní události. V tomto případě se jedná o partnerství špičkových limuzín se špičkovým golfem v České republice“, komentuje Petr Neústupný, vedoucí Divize Audi, který je sám vášnivým golfistou.

Vrcholná golfová událost se v České republice ve dnech 30. července – 2. srpna 2009 uskuteční opět po dvanácti letech. Hráči PGA European Tour se sejdou na světovém golfu v Čeladné. Společnost Audi ve spolupráci s regionálním prodejcem Auto Heller zajišťuje pro organizátory celé akce vozový park čítající 30 limuzín Audi A6 včetně souvisejících služeb a servisu.

Alex Čejka a Audi A6

Společnost Audi také po dobu pobytu v ČR v souvislosti s turnajem zapůjčila současnému nejlepšímu českému (a německému) golfistovi Alexovi Čejkovi, který potvrdil účast na jediném českém turnaji série European PGA Tour, limuzínu Audi A8. Značka Audi zajistila tomuto přednímu hráči světového žebříčku také luxusní odvoz z letiště službou Audi Exclusive Limousine Service.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy