Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Flotila vozů Audi A8 na konferenci o NATO 19.03.2009
Limuzíny Audi A8 přepravovaly hosty mezinárodní konference Deset let od rozšíření NATO: Úspěchy, výzvy a vyhlídky, jež se konala v Praze na půdě Senátu Parlamentu ČR 12.–13. března 2009. Kromě nejvyšších vládních a ústavních činitelů České republiky na konferenci vystoupil také generální tajemník NATO Jaap de Hoop Scheffer a dále například Václav Havel, Madeleine K. Albrightová a mnoho dalších osobností, které při rozšiřování Aliance sehrály klíčovou roli.

„Pro Audi je ctí, že jsme se mohli podílet na tak výjimečné akci. Jsme si vědomi společenské zodpovědnosti, kterou s sebou nese postavení prémiové značky, a proto se aktivně zapojujeme do významných společenských, politických a kulturních akcí,“ říká Petr Neústupný, vedoucí divize Audi společnosti Import VOLKSWAGEN Group.

Audi A8

Severoatlantická aliance (NATO) oslavila 12. března 2009 desáté výročí svého prvního rozšíření od konce studené války, při němž se jejími plnoprávnými členy staly Česká republika, Maďarsko a Polsko. Pražská konference nabídla účastníkům jak příležitost ohlédnout se do minulosti a zhodnotit změny, kterými aliance prošla, tak i možnost zamyslet se nad výzvami budoucnosti. Konference se kromě již jmenovaných osobností zúčastnili také čelní představitelé vojenského velení NATO včetně vrchního velitele spojeneckých sil v Evropě generála Bantze Craddocka.

Madeleine K. Albrightová a Audi A8

Účast značky Audi na této prestižní akci není žádnou výjimkou. Svou pozici lídra v prémiovém segmentu osobních vozů potvrdila v minulosti například předáním čtyř luxusních limuzín Audi A8 do služeb českého předsednictví EU, poskytnutím flotily vozů pro přepravu účastníků pražského summitu NATO nebo zasedání Mezinárodního měnového fondu a Skupiny Světové banky či partnerstvím s organizátory Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy