Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi již po čtvrté partnerem karlovarského filmového festivalu 25.02.2009
Účastníkům 44. ročníku Mezinárodní filmového festivalu (MFF KV), který se uskuteční začátkem letošního července v Karlových Varech, bude k dispozici opět téměř 60 luxusních vozů značky Audi. V uplynulých dnech bylo toto partnerství stvrzeno podpisem smlouvy.

„Podpis smlouvy, a tedy pokračování dosavadní spolupráce, je dokladem nejen úspěšnosti modelů značky Audi, ale i kvality souvisejících služeb,“ říká Petr Neústupný, vedoucí Divize Audi společnosti Import VOLKSWAGEN Group. Již čtvrtý ročník partnerství s karlovarským festivalem, kde se každoročně setkávají významné osobnosti ze světa kultury i obchodu, to bezesporu potvrzuje.

ředitel společnosti Import VOLKSWAGEN Group Rudolf Javurek a prezident festivalu Jiří Bartoška při podpisu smlouvy

Organizátorům a zejména VIP hostům letošního MFF KV dovozce Audi poskytne flotilu luxusních limuzín Audi A8 a Audi A6. Perfektně je doplní kabriolety Audi, které se budou dokonale hodit ke slavnostní atmosféře letních Karlových Varů. Dále se představí novinka Audi A5 Cabriolet a Audi A4 allroad.

Slavnostního aktu podpisu smlouvy se zúčastnili (zleva): výkonný ředitel festivalu Kryštof Mucha, generální ředitel společnosti Import VOLKSWAGEN Group Rudolf Javurek, vedoucí Divize Audi Petr Neústupný a prezident festivalu Jiří Bartoška

Prestiž značky Audi potvrzuje i partnerství s organizátory významných společenských, sportovních a kulturních událostí. Např. koncem loňského roku byly předány čtyři luxusní limuzíny Audi A8 do služeb českého předsednictví EU. Značka Audi se v podobné roli skvěle osvědčila např. v rámci pražského summitu NATO či později zasedání Mezinárodního měnového fondu a Skupiny Světové banky.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy