Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Tomáš Ujfaluši propadl kouzlu Audi RS6 10.02.2009
Český reprezentační kapitán Tomáš Ujfaluši propadl nové lásce – temně modré Audi RS6 Avant. „Od prvního pohledu jsem věděl, že ji chci,“ řekl včera bek španělského Altlético Madrid, když přebíral klíče od nové er-es šestky od Michala Šlajse, Audi VIP&Fleet managera.

Tomáš Ujfaluši pospíchal na Prosek, kde se v autosalonu Audi společnosti Porsche Prosek předávání odehrálo, ihned po příletu z Madridu. Jak říká, rozhodování pro nový vůz bylo snadné: „Mám už Audi RS4 a jsem s ní maximálně spokojený. Tu ale teď budu mít v Praze, takže do Madridu jsem potřeboval druhé auto. Když jsem se dozvěděl, co umí RS6, neváhal jsem ani vteřinu.“

Tomáš Ujfaluši a Audi RS6

Ještě před odjezdem na první letošní setkání české fotbalové reprezentace, kterou čeká v Maroku generálka na start jarních kvalifikačních bojů o postup na MS, se Tomáš Ujfaluši svěřil se svými motoristickými zkušenostmi: „Jezdím rád rychle ale ne bezohledně. Ve Španělsku jsou také policisté mnohem nekompromisnější než v Itálii, kde vám přece jen leccos odpustí,“ poznamenal s odkazem na svoje minulé působení v italské Fiorentině.

Tomáš Ujfaluši a Audi RS6

Audi RS6 Avant patří k tomu nejlepšímu, co značka Audi nabízí. Vysokovýkonný stroj třídy Business přináší vítězné technologie Audi z motoristického sportu na silnici. Nově vyvinutý motor V10 s přímým vstřikováním benzinu FSI přeplňovaný dvěma turbodmychadly a stálý pohon všech kol quattro staví nové kombi RS6 Avant na špičku svého segmentu. Největší výkon 426 kW (580 k) a točivý moment 650 N.m přináší jedinečné zážitky ze síly a dynamiky. Zároveň však Audi RS 6 Avant nabízí komfort a každodenní praktičnost bez kompromisů.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy