Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi Q5 nejlepším SUV na českém trhu 06.01.2009
Audi Q5 je nejlepším SUV na českém trhu, shodli se porotci i veřejnost v letošním, již patnáctém ročníku ankety Auto roku 2009 v České republice.

Podle včera vyhlášených vítězů jednotlivých kategorií ankety v nejsilněji obsazené skupině vozů SUV + off-road (12 automobilů) vyhrálo právě Audi Q5. Audi Q5 tak získává další mimořádně cenný titul, když krátce předtím SUV z Ingolstadtu ocenili porotci soutěže Zlatý volant, jednoho z nejprestižnějších ocenění v automobilovém průmyslu.

„Jsme nadšeni z vynikajícího přijetí nového Audi Q5. Naše novinka skvěle boduje nejen u novinářů a odborníků, ale i u veřejnosti,“ říká Petr Neústupný, vedoucí Divize Audi společnosti Import VOLKSWAGEN Group. „Po bestselleru Audi Q7 máme další SUV, o kterém jsme si jisti, že pořádně zamíchá pořadím v prodejních žebříčcích na našem trhu.“

Audi Q5

Nové Audi Q5 slučuje dynamiku sportovního sedanu s vysoce flexibilním interiérem a širokou škálou možností pro rodinu a volný čas. Tři výkonné a hospodárné motory, trvalý pohon všech kol quattro a agilní podvozek vytvářejí skvělý technický základ pro působivé vlastnosti při jízdě po silnici i v terénu. K dalším výjimečným prvkům patří inovativní sedmistupňová dvouspojková převodovka S tronic a systém jízdní dynamiky Audi drive select.

O vítězství v anketě Auto roku 2009 v ČR v kategoriích hlasovala odborná 23členná porota a veřejnost. Odborná porota a veřejnost zvolí také celkového vítěze ankety Auto roku 2009 v ČR, který bude oznámen 15. ledna. Anketu vyhlásil Svaz dovozců automobilů a Sdružení automobilového průmyslu ve spolupráci s generálním partnerem, společností Credium.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy