Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

DJ Lucca bude jezdit v Audi 21.10.2010
DJ Lucca, čtyřnásobná vítězka ankety Czech Dance Music Awards, a také čerstvá maminka tříměsíčního syna Michala si převzala nový vůz Audi A3 Sportback.

Proslulá DJ Lucca si vybrala Audi A3 Sportback

„Hledala jsem svižné auto do města, s kterým bez problémů všude zaparkuji, a hlavně auto bezpečné, protože jezdím teď všude se synem Michalem,“ svěřila se hvězda mixážních pultů. „Vybrala jsem si Audi proto, že je to kvalitní vůz, navíc oceňuji tohle auto také po designové stránce. Má i řadu prvků, které zvýší naši bezpečnost na cestách,“ pochvaluje si Lucie Kvasnicová, jak se občanským jménem DJka jmenuje. Nový vůz si Lucca vybrala v Autosalonu Klokočka, kde ho osobně předal majitel autosalonu Jan Klokočka a Ondřej Kulich, VIP&Fleet manager Audi.

Při předávání doprovodil DJ Luccu její přítel a čerstvý otec jejich syna Michal Dvořák, bývalý člen skupiny Lucie, který se v současnosti nejvíce věnuje hudebnímu projektu Vivaldianno, který připravil společně s Jaroslavem Svěceným.

Muzikantský pár má s cestováním bohaté zkušenosti a oba se shodují, že na českých cestách jim nejvíce vadí samotný stav silnic a bezohlední řidiči. První cesta s novým vozem vedla na zámek Mcely, kde strávili rodinný víkend.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy