Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi RS 5 – splněný sen Martiny Sáblíkové 03.12.2010
Bílé Audi RS 5 si těsně po příjezdu ze Světového poháru v rychlobruslení převzala Martina Sáblíková. S čerstvým pohárem za stříbrnou příčku si pro vůz jela rovnou z letiště.

„Nedávno jsem se zamilovala do Audi S5. Byla to láska na první pohled. A pak přišla nabídka na Audi RS 5. Je to vlastně můj splněný sen na druhou,“ říká o svém novém voze dvojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková. „Udělali jste mi Vánoce o měsíc dřív,“ smála se mladá sportovkyně, když si přebírala klíčky od VIP&Fleet managera značky Audi Ondřeje Kulicha.

 

 

„Samozřejmě mě na tomhle voze nejvíce ohromuje rychlost a komfort. Když jsem viděla přední masku chladiče a slyšela zvuk motoru, nemohla jsem odolat,“ dodává doslova nadšená nová majitelka. Vůz je financován i pojištěn prostřednictvím úvěru Audi Finance od ŠkoFINu za exkluzivních podmínek s nulovým navýšením. Nabídky Audi Finance s nulovým úrokem však hojně využívají i ostatní klienti značky Audi.

 

 

Přes rok Martina nejčastěji jezdí se svým týmem, ale i tak sama ročně najede 15 až 20 tisíc kilometrů. Zanedlouho se chystá pracovně do Itálie, a jak prozradila, bude přemlouvat trenéra, aby mohla jet svým novým vozem.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy