Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi A7 Sportback pro Jiřího Bartošku 10.01.2011
Těsně před vánočními svátky si Jiří Bartoška přijel pro svůj nový vůz Audi A7 Sportback. Klíčky převzal z rukou generálního ředitele Import VOLKSWAGEN Group Rudolfa Javurka. Předání se zúčastnil i Petr Neústupný, vedoucí divize Audi.

Divadelní a filmový herec a současně ředitel Filmového festivalu Karlovy Vary Jiří Bartoška se rozhodl pro nejnovější model značky se čtyřmi kruhy.

Audi A7 Sportback je pro Jiřího Bartošku již čtvrté Audi v řadě. Začínal s Audi Q7, které využíval jako rodinný vůz, ale od té doby, co jezdí víceméně sám, přesedlal na menší vozy. Dvakrát po sobě měl Audi A5, o kterém tvrdí, že to je dokonalý vůz. Nyní se rozhodl pro Audi A7 Sportback, které liniemi připomíná coupé, ale přitom jde o manažerskou limuzínu, která herci a jeho ženě poskytne veškerý luxus při cestě na dovolenou. „Vůz jsem si vyhlédl na jeho slavnostním představení během léta – podívat se se mnou tehdy byl i můj syn. Je to krásné auto a navíc velmi praktické,“ prozrazuje Jiří Bartoška.
 


 Věrnost Jiřího Bartošky značce Audi asi nikoho neudiví, překvapením bylo, když herec prozradil cíl své první cesty: „Můj táta byl velký fanda do aut. Tak mu ho pojedu ukázat - na hřbitov do Kutné Hory. Vždycky už „vyhlíží“, co mu přivezu předvést za novinku,“ směje se spokojeně čerstvý majitel.

 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy