Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi partnerem Festivalu krátkých filmů Praha 17.01.2011
Značka Audi je již tradičním partnerem Filmového festivalu Karlovy Vary. Se stejnými organizátory letos rozšíří svou spolupráci také s Festivalem krátkých filmů Praha.

6. ročník festivalu proběhne od 19. do 23. ledna 2011 v obou sálech kina Světozor. Program bude složen z mezinárodní soutěže krátkých hraných filmů a informativních nesoutěžních sekcí, v jejichž rámci budou uvedeny například filmy oceněné na světových festivalech, experimentální filmy, krátké filmy dnes již slavných režisérů, filmy z produkce Izraele a frankofonní Belgie, aktuální české snímky a v tematických blocích krátké filmové muzikály a filmy nahlížející s humorem na mezilidské vztahy. Mezinárodní porota udělí jednu hlavní cenu festivalu a dvě zvláštní uznání.

Stejně jako v minulých letech budou o filmech moci rozhodovat i návštěvníci festivalu prostřednictvím Ceny diváků. Partnerem Ceny diváků je značka Audi. Zapůjčení jednoho z nejnovějších modelů – Audi A1 – na prodloužený víkend s plnou nádrží bude odměnou pro jednoho vylosovaného návštěvníka.

 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy