Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Prestižní limuzíny Audi A8 Long se představily Pražanům 28.01.2011
Velkolepé entréé připravila značka Audi pro příchod své nejnovější vlajkové lodi Audi A8 Long, když nasadila tři desítky vozů převáženě tohoto modelu jako limousine servis pro delegáty Národní konference dealerů Audi, která se konala v závěru minulého týdne v Praze.

Majestátní flotila černých limuzín, jejichž cena se v součtu blíží ke sto milionům korun, se pohybovala v centru a vzbudila pochopitelně značný rozruch a zájem Pražanů i návštěvníků hlavního města. „Tato akce dokonale zapadá do dlouhodobé strategie Audi být co nejblíže našim zákazníkům. Snažíme se využít každé příležitosti, jak zákazníkům představit naše modely. V největší míře se tak každoročně děje na filmovém festivalu v Karlových Varech a ani letos tomu nebude jinak – poskytneme flotilu 50 našich vozů,“ říká Petr Neústupný, vedoucí Divize Audi.

 

 

Nejvyšší představitelé dealerské sítě Audi z České republiky na svém jednání oslavili loňské patnácté vítězství v prémiovém segmentu v řadě a upřesnili strategii pro letošní rok. „Po vloni představených a výborně přijatých modelech A1, A7 a A8 uvedeme další klíčové modely - Audi A6 a Audi Q3, na které naši zákazníci již netrpělivě čekají. Jsme si jisti, že naši pozici na čele prémiového segmentu dále posílíme,“ uvedl P. Neústupný.

 

 

 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy