Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi rozšiřuje akční nabídku 07.02.2011
Akční nabídku pro modely Audi A4/A4 Avant doplňuje od února paket Extended Sport, který je k dispozici pro všechny dodávané kombinace motorů a převodovek ve spojení s paketem Extended.

• Nové akční pakety pro Audi A4/A4 Avant a A6 Limousine (C7)
• Inovovaná akční nabídka pro Audi A1
 

 Z celkové hodnoty paketu Extended Sport ve výši
161 900–165 700 Kč v závislosti na motorizaci zaplatí zákazník jen polovinu. Paket Extended Sport by neměl ujít pozornosti řidičů, kteří by rádi ještě více zdůraznili vrozenou sportovní eleganci modelů Audi A4 a A4 Avant, protože za zvýhodněnou cenou dostanou sportovní paket S line, exteriérový paket S line, multifunkční sportovní volant, potahy sedadel v provedení perforovaná Alcantara/kůže s vyraženým nápisem S line a 18“ kola v desetipaprskovém designu.
 


Pro manažery, kteří si objednávají novou generaci modelové řady Audi A6 (C7) Limousine, je připraven paket Business s 20% cenovým zvýhodněním. Modely A6 poháněné libovolným motorem získají s paketem Business systém Advanced key, parkovacího asistenta Audi parking system plus, elektricky nastavitelná přední sedadla s pamětí pro polohu sedadla řidiče a rádio MMI plus za cenu 75 760 Kč místo 94 700 Kč.

Akční paket Extended pro Audi A1, který zahrnuje osvětlení interiéru LED, vyhřívaná přední sedadla, manuální klimatizaci a středovou loketní opěrku, je nyní k dispozici se zvýhodněním ve výši 50 %, takže zákazník zaplatí místo ceníkové ceny 39 300 Kč pouze 19 650 Kč.

V nabídce zůstávají i nadále všechny pakety Extended, Extended Sport a Extended Offroad nabízené od ledna 2011 pro modelové řady A3/A3 Sportback, A4/A4 Avant/A4 allroad quattro, A5 Coupe, Q5, A6/A6 Avant/A6 allroad quattro (generace C6) a Q7.


 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy