Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi je ve „Špindlu“ doma 17.02.2011
Vozy Audi s pohonem všech kol quattro se na horách cítí jako ryba ve vodě, a tak nepřekvapí, že značka s logem čtyř kruhů je již mnoho let doma i v nejprestižnějším českém horském středisku – Špindlerově Mlýně. Letošní sezona je zároveň ve znamení dalšího rozšiřování aktivit Audi v krkonošské „metropoli“ zimních sportů.

• Rozšířená spolupráce Audi a Skiareálu Špindlerův Mlýn
• Ve dnech 11. až 12. března 2011 se uskuteční závod Audi FIS Ski World Cup
 

Letošní novinkou je vystavení mimořádně oblíbeného SUV Audi Q5 přímo v centru lyžařského dění ve Sv. Petru, jen pár kroků od nástupiště čtyřsedačkové lanovky na Pláně. Celoroční kampaň značky Audi ve Špindlerově Mlýně zahrnuje kromě toho i reklamu na outdoorových plochách, turniketech, lanovkách a mnoha dalších místech.Snad není vášnivého lyžaře, který by se ve Špindlerově Mlýně ještě nezastavil v Audi Ski baru umístěném přímo na dojezdu sjezdovek ve Svatém Petru. Vyhlášený Audi bar je místem, kde se lyžaři mohou uprostřed dne občerstvit a načerpat nové síly do dalšího sportovního programu nebo zde strávit příjemné „apr?s ski“ u originálních míchaných drinků Audi. Audi bar hostí čas od času také významné události, jakou bylo uvedení modelové řady Audi Q7 na český trh a další události.

Všechny milovníky zimních sportů zve značka čtyř kruhů do Špindlerova Mlýna na největší lyžařskou podívanou stávající zimní sezóny, na březnový závod poháru Audi FIS Ski World Cup, jehož je německá automobilka oficiálním partnerem. Při této příležitosti zde bude veřejnosti v předpremiéře představena nová generace Audi A6. Světový pohár žen v alpském lyžování se uskuteční ve dnech 11. až 12. března na černé sjezdovce Svatý Petr, kde se představí kompletní světová špička včetně české reprezentace v čele s Šárkou Záhrobskou.


 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy