Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi Tennis Cup 03.03.2011
Již tradiční tenisový turnaj Audi Tennis Cup se uskutečnil v Pupp Tenis Resortu v Praze. Kromě zákazníků Audi si zahráli i profesionální sportovci.

Značka Audi, jako výrobce dynamických vozů se silným sportovním akcentem, je neodmyslitelně se sportem spjata a to jak na celosvětové úrovni, tak i v Česku. Legendární je golfový Audi quattro cup, Audi je dlouhodobým partnerem Skiareálu ve Špindlerově Mlýně, kde se ve dnech 11. až 12. března uskuteční světový pohár žen v alpském lyžování, německá automobilka je také oficiálním partnerem Audi FIS Ski World Cup.
 


Ve výčtu sportovních aktivit nechybí tenis, pro jehož příznivce značka Audi v uplynulých dnech uspořádala turnaj Audi Tennis Cup. Letošní, v pořadí již sedmý, ročník se odehrál v Pupp Tenis Resortu v pražských Záběhlicích a kromě zákazníků a fanoušků Audi se turnaje zúčastnili také čtyři profesionální hráči – Jana Novotná, Karel Nováček, Jaroslav Navrátil a Bohdan Ulihrach. Hráči tak měli jedinečnou možnost zahrát si s profesionály

Jednalo se o turnaj čtyřher, hrálo se pětikolovým systémem. Hráči byli vylosováni tak, aby se v žádném zápase nemohli opakovaně setkat. Vítězem celého turnaje se stal Václav Strožík, který získal hlavní cenu soutěže: vstupenky pro dvě osoby na finále mužů French Open 2011, včetně letenek a ubytování, které se uskuteční na počátku června v Paříži.

Vzácným hostem turnaje byl prezident Václav Klaus, který zhlédl exhibiční utkání profesionálních tenisových hráčů Karla Nováčka a Bohdana Ulihracha. Osobně pak také poblahopřál výherci Audi Tennis Cupu.


 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy