Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Z výrobních linek sjelo pětimilionté Audi A4 13.04.2011
Praha, 13. dubna 2011 – Z výrobních linek závodu Ingolstadt sjelo před několika dny pětimilionté Audi A4. Jubilejním exemplářem se stalo kombi Audi A4 Avant 3.0 TDI quattro v červeném odstínu Misano. Významný výrobní milník je dalším dokladem úspěšného příběhu, který se začal psát v roce 1994 uvedením modelového označení A4. Modelová řada Audi A4 se těší značné oblibě zákazníků, a významným způsobem tak přispívá k vytížení výrobních kapacit závodů Ingolstadt a Neckarsulm.

• Jubilejním vozem se stalo kombi Audi A4 Avant 3.0 TDI quattro v červeném odstínu Misano
• Frank Dreves, člen představenstva pro výrobu: „Je to důležitý milník v úspěšné historii značky Audi.“
• Audi A4 je nejoblíbenějším vozem ve své třídě
 

„Tento rekord je dalším důležitým milníkem v historii značky Audi,“ prohlásil Frank Dreves, člen představenstva společnosti AUDI AG zodpovědný za výrobu. „Všechny varianty Audi A4 jsou úsporné a elegantní a ve své třídě slaví velké úspěchy. Náš tým vysoce motivovaných pracovníků je v kombinaci s efektivním výrobním systémem Audi zárukou toho, že tento model půjde cestou úspěchu i v budoucnosti.“ Audi vyrábí modelovou řadu A4 v závodu Ingolstadt od roku 1994 a od roku 2007 také v Neckarsulmu. V současnosti vznikají v Ingolstadtu modely A4 Limuzína, A4 Avant, A4 allroad quattro, S4 Limuzína a S4 Avant. Z bran závodu Neckarsulm vyjíždí A4 Limuzína.

„Úspěch celé rodiny modelů A4 udržuje oba naše hlavní závody trvale vytížené, a tím zajišťuje práci pro naše zaměstnance,“ zdůraznil Peter Mosch, předseda celopodnikové rady. „Audi vděčí za tento úspěch svým zaměstnancům, kteří investují do výroby vozů A4 neocenitelné know-how, důraz na kvalitu a velké pracovní nasazení.“
 


Peter Kössler, vedoucí závodu Ingolstadt, v souvislosti s tím řekl: „Úspěšný příběh modelové řady Audi A4 působivě odráží výkonnost ingolstadtského týmu. Rostoucí komplexnost na montážní lince se dá zvládnout pouze prostřednictvím štíhlých procesů a motivace vysoce výkonného týmu – tedy tak, jak to u Audi děláme.“

Audi A4 dává dokonale najevo technickou kompetenci značky Audi svým sportovním podvozkem, mnoha komfortními prvky výbavy a informačními a zábavními systémy, které pocházejí přímo z vyšší třídy. Celá řada aktuálních ocenění dokazuje, že Audi A4 představuje v očích zákazníků a odborných novinářů naprostou špičku. Kvality modelové řady A4 přesvědčily také čtenáře německého časopisu auto motor und sport, kteří v lednu zvolili Audi A4 počtvrté v řadě nejlepším automobilem střední třídy.

Audi A4 bodovalo rovněž v hodnocení zůstatkové hodnoty na německém trhu. Německý časopis Auto Bild vyhlásil ve spolupráci se specializovanou společností EurotaxSchwacke Audi A4 modelem s nejvyšší zůstatkovou hodnotou v kategorii „střední třídy“. Stejnou cenu navíc obdrželo Audi Q5 ve třídě „kompaktních SUV“. Ocenění „Wertmeister 2011“ byla předána v prosinci 2010.
 

 

 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy