Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Jiří Menzel vyjíždí vstříc létu v kabrioletu Audi 06.05.2011
Praha, 6. května 2011 – Oscarový režisér Jiří Menzel si převzal svoje další Audi: tentokrát, stylově před letní sezónou, Audi A5 Cabriolet.

Nový kabriolet Jiřího Menzela v barvě béžová Aurum je již jeho třetím modelem se čtyřmi kruhy ve znaku. Vůz režisérovi předal Fleet and Marketing Manager Audi Ondřej Kulich. Je to už více než deset let, co si pořídil první vůz ingolstadtské značky: Začal s Audi A3, následovalo sportovní Audi TT. „Jsem rád věrný,“ prozradil na sebe režisér a herec, který má na svém kontě takové filmy jako Ostře sledované vlaky, Vesničko má středisková či Skřivánci na niti.

 

 

„Audi pro mě znamená především komfortní, pohodlné a také bezpečné svezení. To jsou hlavní důvody, proč jsem si vybral další model,“ vysvětluje Jiří Menzel. Vůz má ke každodennímu použití, ale na podzim se chystá vyrazit na delší pouť do zahraničí, kde si vychutná klidnou a pohodovou jízdu, ke které Audi A5 Cabriolet přímo vybízí. Však si svůj nový kabriolet, jehož výběr zprostředkoval pražský prodejce Audi Auto Jarov, patřičně vybavil: nechybí v něm například komfortní automatická 3zónová klimatizace, komfortní klimatizovaná sedadla vč. vyhřívání prostoru pro hlavu, Audi soundsystem a některé z asistenčních systémů, jako jsou Audi Side Assist, Lane Assist či Audi parking systém Plus. Režisér si také pochvaluje kvalitu poprodejních služeb značky. „I pro tohle je dobře, že byla revoluce – servisy jsou dnes čisté, lidé ochotní a vstřícní,“ směje se Jiří Menzel.

 

 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy