Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Rob a Rušilka zkrátí dětem letní cestování  01.06.2011
Praha, 1. června 2011 – Letní cesty na dovolenou se někdy zdají nekonečné. Zvláště dětským pasažérům přinášejí kolony na silnicích a dlouhé trasy k moři velké zatížení, byť je vozidlo sebekomfortnější. Důsledkem bývá nejen únava dětí, ale také stresující atmosféra v autě, která může poznamenat i bezpečnost cestujících.

Prémiová značka Audi, pro kterou je bezpečnost prioritou nejvyšší důležitosti, přichází s originálním nápadem: V rámci letní kampaně servisních služeb Audi vydává společnost Import VOLKSWAGEN Group vlastním nákladem dětskou Knížku do auta na cesty.

Knížka do auta na cesty je 90stránková plnobarevná publikace autorů Martina Gato a Adély Moravcové, která děti nejen zabaví, ale navíc je přístupnou formou poučí o bezpečnosti silničního provozu, dopravních předpisech a zásadách správného chování na silnicích. Knížka je vytištěna na papíru, na který se dá psát a kreslit, takže děti přirozenou formou vtáhne do děje.

Hlavními postavami je holčička Katka a chlapec Honzík, kteří jedou s rodiči novým vozem na dovolenou. Průvodci při plnění různých úkolů jsou jim kamarád gekon Rob a moucha Rušilka. Zatímco Rob dětem radí a pomáhá, Rušilka vymýšlí všelijaké alotrie, aby děti pozlobila.
 

Děti mohou posílat vzkazy a psát gekonovi Robovi na webové stránky Audi www.audi.cz, kde naleznou také řešení všech úkolů z knihy.

Součástí publikace je poukázka na nákup Originálního příslušenství Audi s 5% zvýhodněním a platností do konce letošního roku.

Knihu je možné získat v každém autorizovaném servisu Audi v ČR nebo na dobírku prostřednictvím www.audi.cz.
 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy