Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Autosalon Brno 2011 – novinky Audi  03.06.2011
Praha, 3. června 2011 – Na letošním ročníku brněnského Autosalonu značka Audi představí zcela nové kompaktní SUV Audi Q3, nejsportovnější vůz rovněž v kompaktním segmentu Audi RS 3 a vlajkovou loď značky Audi A8 v prodloužené verzi.

• Česká premiéra nového kompaktního SUV Audi Q3
• Nový člen rodiny RS – Audi RS 3
• Vlajková loď v prodloužené verzi Audi A8 L
 

Nové Audi Q3, které bylo ve světové premiéře představeno na Autosalonu v Shanghai, je prémiovým SUV v kompaktním formátu. Jako typické Audi stanovuje nová měřítka ve všech oblastech techniky od karoserie, přes pohon a podvozek až po vysoce rozvinuté asistenční a multimediální systémy. Audi Q3 přijde na český trh na přelomu září a října, základní cena byla stanovena na 698 500 Kč za verzi 2.0 TDI (140 k).


Oslňující výkony v kompaktním formátu – tak by se dalo charakterizovat Audi RS 3 Sportback, nový člen rodiny dynamických modelů Audi RS. Jeho motor, pětiválec přeplňovaný turbodmychadlem, poskytuje ze zdvihového objemu 2,5 litru nejvyšší výkon 250 kW (340 k) a maximální točivý moment 450 N.m. Díky této jednotce poskytne RS 3 Sportback své posádce strhující zážitky z jízdy se zrychlením sportovního vozu a průměrnou spotřebou paliva 9,1 litru na 100 km. Audi začne dodávat modely RS 3 Sportback zákazníkům v průběhu léta, základní cena na českém trhu je stanovena na 1 384 700 Kč s DPH.

 


Velká limuzína A8 L je symbolem náskoku díky technice, jímž se vyznačují automobily značky Audi. Ingolstadtská automobilka představila svou vlajkovou loď v nové špičkové verzi A8 L s dlouhým rozvorem, jež stanovuje nová měřítka pro luxus, dynamiku a účinnost. Audi A8 L ihned zapůsobí na okolí nepřehlédnutelnou suverenitou velké reprezentativní luxusní limuzíny. Délkou 5,27 metru i rozvorem přesahuje normální verzi o 13 centimetrů. Z nárůstu rozměrů mají v plném rozsahu prospěch cestující na zadních sedadlech. Cena začíná od 1 755 250 Kč bez DPH, resp. 2 106 300 Kč s DPH za verzi 3.0 TDI.
 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy