Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Tereza Maxová je věrná značce Audi 16.08.2011
Praha, 16. srpna 2011 – Své nové Audi Q7 si před pár dny převzala Tereza Maxová, světoznámá modelka a zakladatelka nadace, která nese její jméno a pomáhá opuštěným dětem.

Značku Audi si Tereza Maxová oblíbila už před mnoha lety. Její nové Audi Q7 je proto již čtvrtým vozem této značky. Topmodelka ví zcela přesně, jaké důvody vedou k tomu, že zůstává věrná: „Kupuji si opět vůz značky Audi, protože pro mě i celou moji rodinu znamená bezpečnou a pohodlnou jízdu. Nejvíce na něm oceňuji spolehlivost a komfort. Současně se mi líbí i jeho design.“

Tereza Maxová si vybrala verzi 3.0 TDI clean diesel s osmistupňovou automatickou převodovkou tiptronic – ta je pro ni jednou z podmínek. Posadit se k „manuálu“ prý může zapříčinit doslova „kuriózní situace“.

Ačkoli má Tereza Maxová, která řídí od svých 19 let, spoustu řidičských zkušeností, ráda si užívá jízdu i na místě spolujezdce. Na rozdíl od Čech, kde jí vadí stav silnic a dopravní zácpy, je situace v Monaku, kde bydlí, diametrálně jiná. „V Monaku, které má rozlohu necelé 2 km2, je lepší všude dojít pěšky,“ směje se nastávající maminka.

Úspěšné modelce vůz předal vedoucí Fleet&Marketing Audi Ondřej Kulich. První cesta s novým Audi Q7 vedla na návštěvu k mamince.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy