Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi magazín do iPadů  22.08.2011
Praha, 22. srpna 2011 – Značka Audi přináší všem svým příznivcům digitální verzi Audi magazínu pro iPady. Aktuální číslo Audi magazínu je již nyní k dispozici.

Audi magazín pro iPad je digitální verzí tištěného Audi magazínu. Oproti klasickému časopisu přináší čtenářům intenzivnější zážitek, protože je interaktivní, stránky se automaticky natáčejí podle toho, zda je iPad na výšku nebo na šířku, a umožňují vyvolat doplňující informace nebo videa pouhým dotekem prstu.

Audi magazín je k dispozici zdarma jako aplikace v internetovém obchodě iTunes Store – čtenáři jej vyhledají snadno zadáním klíčových slov „Audi magazine“. Podmínkou k tomu, aby se uživateli stáhla automaticky česká verze Audi magazínu je, aby měl zřízen v iTunes Store český účet a na svém iPadu nastaveno jako prostředí „Česká republika - čeština“.

Obchod iTunes Store je online platforma společnosti Apple pro distribuci digitálního obsahu pro mobilní zařízení Apple s operačním systémem iOS: mobilní telefon iPhone, multimediální přehrávač iPod a tablet iPad.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy