Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Václav Hudeček si vybral další Audi: A7 Sportback 19.09.2011
Praha, 19. září 2011 – Václav Hudeček, světoznámý houslový virtuóz, si již po třetí v řadě vybral z nabídky značky Audi: tentokrát Audi A7 Sportback. Nový model mu předal Ondřej Kulich, vedoucí Fleet & Marketing Audi.

• „Je to umělecké dílo,“ říká o A7 Sportback světoznámý houslový virtuóz.

 

„Je to naše třetí Audi v řadě. Začali jsme před mnoha lety s Audi A6, kterou jsme pak vyměnili za A6 Avant. Teď jsme si s manželkou Evou vybrali Audi A7 Sportback, což není vůz, ale umělecké dílo,“ svěřuje se nadšeně Václav Hudeček. Spisovatelka Eva Hudečková stojí za výběrem barvy, interiéru a kol, Václav Hudeček zase vybíral motorizaci a vybavení vozu co se týče asistenčních systémů apod. „Jako kluk jsem chtěl být pilotem, což se mi nesplnilo, ale za volantem nové „á-sedmičky“ se tak budu cítit. Je to doslova technická lahůdka,“ dodává s úsměvem.

„Značka Audi se může právem pyšnit mimořádnou spolehlivostí svých vozů. Na dlouhých cestách oceníme také bezpečnost a neoddiskutovatelný komfort. S malým předstihem jsem si koupí tohoto vozu udělal obrovskou radost ke svým šedesátinám,“ prozradil Václav Hudeček.

 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy