Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Ivana Chýlková zvolila Audi 29.11.2011
Praha, 29. listopadu 2011 – Filmová a divadelní herečka Ivana Chýlková si vybrala oblíbené SUV značky Audi: model Q5. „Audi je pro mě symbolem prémiové značky. Nepopírám, že ve výběru mě nejvíce ovlivnil můj partner Jan Kraus,“ svěřila se herečka, když ji vůz předával Ondřej Kulich, vedoucí Fleet & Marketing Audi.

• Známá herečka Ivana Chýlková si vybrala bestseller z rodiny Q: Audi Q5

„Mám ráda bezpečnou jízdu, v čemž se na Audi mohu plně spolehnout,“ doplňuje Ivana Chýlková. Vůz využívá denně, jezdí téměř výhradně v Čechách a nejvíce jí na silnicích vadí hysteričtí řidiči, černá skla u aut a nepoužívání blinkrů.


Ivana Chýlková, rodačka z Frýdku-Místku, začala hrát v televizi a filmu již při studiích. Po jejich dokončení na pražské DAMU začala hrát i v divadle a v současné době je členkou Činoherního klubu v Praze. Nejnověji ji můžeme vidět v seriálu Moje rodina a jiné mrtvoly nebo ve filmu Alice Nellis Perfect Days, který právě běží v kinech.

Audi Q5 je sportovní SUV, všestranný vůz pro lidi s aktivním způsobem života. Je pokrokový a dynamický, prostorný, víceúčelový a pohodlný. Dokáže reprezentovat, ale lze jej využít i jako vůz pro rodinu a volný čas.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy