Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi opět v čele prémiových vozů  10.01.2012
Praha, 6. ledna 2012 – Značka Audi v České republice pošestnácté za sebou obhájila pozici lídra v luxusním segmentu. V loňském roce se pro vozy Audi rozhodlo 3675 zákazníků.

• Registrace Audi v ČR v roce 2011 vzrostly o 14 procent na 3675 vozidel
• Nejoblíbenějšími modely jsou Audi A6, A1 a A4
• I letos přijde značka Audi na trh s atraktivními vozy

„Máme za sebou další rekordní rok, kdy jsme zaznamenali výrazný 14% nárůst registrací,“ říká Michal Čížek, vedoucí divize Audi společnosti Import VOLKSWAGEN Group. „Klíčem úspěchu jsou naše vynikající produkty. Loni jsme uvedli několik zásadních novinek, z nichž nejočekávanější byla nová generace manažerské limuzíny Audi A6. Svoji oblibu potvrdila nejen mezi zákazníky, ale i mezi odbornou veřejností, když nedávno zvítězila v anketě Auto roku SDA 2012 v kategorii střední a vyšší střední třída. Do segmentu kompaktních SUV jsme vstoupili s novým Audi Q3, jež ihned při svém startu okouzlilo množství zákazníků. I díky těmto modelům se nám, přes stále rostoucí tlak konkurence, podařilo naše prvenství obhájit.“

Trojici nejúspěšnějších modelů Audi na českém trhu tvoří Audi A6 s 557 registracemi (+ 56 procent), následuje Audi A1 a Audi A4.


„Také v roce 2012 uvede Audi na český trh celou řadu novinek. Na počátku roku přijde na trh pětidveřová verze Audi A1 Sportback, následovat bude sportovní RS5 Coupé, nebudou chybět ani zástupci vozů s hybridním pohonem Audi A6 a A8 hybrid, v polovině roku se můžeme těšit na S modely: Audi S6, S7 a S8. Na podzim pro zákazníky připravujeme nový A6 allroad a pro milovníky rychlé jízdy pak Audi RS4 Avant,“ vypočítává novinky pro příští rok Michal Čížek.

Audi se tradičně angažuje také v podpoře kultury, sportu a prestižních společenských
akcí. Stejně tomu bylo i v uplynulém roce, kdy znak čtyř kruhu nesly již pošesté oficiální vozy Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (MFF KV) a také letos bude VIP hosty 47. Ročníku MFFKV přepravovat flotila vozů Audi.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy