Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi A4 „Nejlepším vozem všech tříd“ podle hodnocení ojetých vozů společností DEKRA 17.01.2012
Praha, 17. ledna 2012 – Audi A4 se jako vozidlo s nejmenším výskytem závad dostalo do čela žebříčku v hodnocení ojetých vozů společností DEKRA za rok 2011. Vůz značky Audi tak počtvrté za sebou zvítězil v celkovém hodnocení. Audi A6 obsadilo třetí místo.

• Audi A4 zvítězilo v celkovém hodnocení ojetých vozů společností DEKRA
• Značka se čtyřmi kruhy obsadila první místo počtvrté v historii prestižního hodnocení

S titulem „Nejlepší vůz všech tříd“ vyznamenávají experti společnosti DEKRA každoročně model, který vykazuje ve třech kategoriích podle počtu ujetých kilometrů nejmenší výskyt závad. Od zavedení hodnocení v roce 2008 byl nejspolehlivějším vozem s nejmenším výskytem závad vždy model značky Audi. V uplynulých třech letech vedlo celkové hodnocení Audi A6, letos se stalo „Nejlepším vozem všech tříd“ Audi A4. To je důkazem vysoké úrovně dlouhodobé kvality prémiového modelu střední třídy, který se od ledna prodává v technicky i stylisticky modernizované podobě.

V rámci hodnocení ojetých vozů kontroluje nezávislá zkušebna DEKRA jejich kvalitu a bezpečnost. Z 15 milionů kontrolovaných vozů rozdělených do osmi různých tříd sestavuje DEKRA pro každý typ vozidla specifický profil objevených závad ve třech kategoriích podle počtu ujetých kilometrů. „Nejlepším vozem všech tříd“ se stává model s nejnižší průměrnou hodnotou ze všech tří kategorií podle počtu ujetých kilometrů.


 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy