Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi již posedmé v centru festivalového dění  26.06.2012
Praha, 26. června 2012 – Festival křišťálových globů a značka se čtyřmi kruhy k sobě již neodmyslitelně patří. Každoročně promění desítky filmových hvězd a tvůrců společně s tisíci návštěvníků a filmových fanoušků jinak poklidné lázeňské město v místo s fantastickou atmosférou. Součástí kosmopolitního svátku filmu jsou již po několik ročníků vozy s logem Audi.

• Audi opět oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech

Také během letošního 47. ročníku MFF KV si budou hvězdy filmového nebe a organizátoři festivalu při jízdě lázeňskými ulicemi užívat pohodlí luxusních limuzín Audi. Plně k dispozici jim bude 50 členná flotila tvořená pětatřiceti limuzínami A6 a patnácti limuzínami A8 Long. Elegantní vozy se čtyřmi kruhy budou nejen k vidění, ale také k vyzkoušení na Expozici Audi přímo v centru festivalového dění u Lázní I. Od 29. června do 7. července si budou moci návštěvníci své filmové zážitky okořenit testovacími jízdami s celou řadou atraktivních modelů. K otestování zde budou např. modely Audi S4 Avant, Audi RS 5 Coupé, Audi A7 Sportback, Audi RS 3 Sportback či superrychlé Audi R8.

 


Příznivci automobilového sportu čeká na Expozici Audi lahůdka v podobě repliky legendárního vozu francouzské závodnice Michèle Moutonové. „Horkou novinkou bude dlouho netrpělivě očekávaná nová generace oblíbeného modelu Audi A3, která zde bude od úterý 3. července vystavena. Neméně lákavou záležitostí bude odhalení nového Audi A6 allroad quattro, s nímž se budou mít možnost návštěvníci svézt po celou dobu festivalu,“ komentuje karlovarské představení značky se čtyřmi kruhy Audi vedoucí divize Audi Michal Čížek. „Na Expozici Audi bychom nicméně rádi pozvali i ty, kteří do Varů jedou hlavně za kulturními zážitky. Od úterý do čtvrtka tu bude od 19 hod. pro veřejnost připraven pestrý doprovodný program,“ doplňuje Michal Čížek.

Popisek k fotografiím:
Každoroční festivalová expozice modelů značky Audi – „Expozice Audi“

 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy