Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi pro Nadaci Jedličkova ústavu 30.07.2012
Praha, 30. července 2012 – Prestiž, komfort a rychlou a bezpečnou přepravu nejvýznamnějším hostům filmového festivalu v Karlových Varech každoročně poskytují luxusní vozy značky Audi. Během letošního 47. ročníku MFF KV zástupci Audi mysleli i na handicapované děti a Nadaci Jedličkův ústav věnovali 50 000 Kč.

• Na karlovarském festivalu se myslelo i na handicapované děti

„Rozhodli jsme se navázat na první ročníky angažmá Audi v Karlových Varech, kdy si děti z dětských domovů jako první mohly vyzkoušet naše limuzíny i ceremoniál vítání významných návštěvníků,“ říká Michal Čížek, vedoucí divize Audi. Na vyhlášení golfového turnaje v rámci filmového festivalu proto zástupci Audi pozvali i paní Alenu Peštovou, výkonnou ředitelku Nadace Jedličkova ústavu, a předali jí šek v hodnotě 50 000 korun.

„Velmi si ceníme zájmu a pomoci, které se nám od Audi v průběhu 47. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech dostalo,“ uvedla Alena Peštová s tím, že Nadace obnos použije na nákup nového bezbariérového autobusu pro Jedličkův ústav a školy v Praze.

Popisek k foto
Finanční příspěvek na nákup bezbariérového autobusu předal v rámci karlovarského filmového festivalu Aleně Peštové, výkonné ředitelce Nadace Jedličkova ústavu Michal Čížek, vedoucí divize Audi.


 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy