Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Pražský týden luxusní módy budou doprovázet limuzíny Audi  17.09.2012
Praha, 17. září 2012 – Praha se dneškem počínaje stává na týden městem módy a luxusních módních kreací. Až do neděle 23. září budou mít milovníci módních defilé možnost setkat se zde se zahraničními i českými osobnosti ze světa módy a showbyznysu. Servis vybraným osobnostem Dreft Fashion Weeku 2012 bude zajišťovat dvanáct automobilů značky Audi.

• Audi je oficiálním vozem přehlídky luxusní módy Dreft Fashion Week 2012

Argentinská supermodelka Valeria Mazza nebo uznávaný brazilský návrhář Alexandre Herchcovitch, jemuž dnes leží u nohou i světové metropole jako New York, si budou moci během módní události nazvané Dref Fashion Week 2012 při jízdě pražskými ulicemi užívat pohodlí luxusních limuzín Audi. Právě jim a celé řadě dalších VIP hostů poskytne značka Audi dvanáctičlennou flotilu složenou z modelů Audi A6, Audi A7 a Audi A8.

Módní událost roku přináší do Prahy nespočet exkluzivních přehlídek, které budou po celý týden probíhat na třech místech historického centra Prahy. Pod křídly značky se čtyřmi kruhy se 23. září uskuteční prezentace trojice progresivních mladých českých návrhářek „Audi young Czech talent selection“. Ozdobou týdne módy budou také vozy nové generace Audi A3, které zde krátce po uvedení novinky na český trh budou moci návštěvníci zblízka obdivovat. „Jsem si jistý, že ani mezi tak nezvyklou záplavou zajímavých módních kreací se náš nejnovější model neztratí. Naopak. Nové Audi A3 svými ladnými a elegantními křivkami jistě zaujme nejedno umění přivyklé oko,“ říká Pavel Pokorný, koordinátor marketingu a dispozic divize Audi společnosti Porsche Česká republika.


Exkluzivní módní přehlídky se odehrají v Rezidenci primátora hl. města Prahy
a v prostorách Salmovského paláce na Pražském hradě. Módní přehlídky určené pro veřejnost bude možné navštívit ve stanu na Alšově nábřeží od pátku 21. září do neděle 23. září. Více na www.dreftfashionweek.cz.

Audi je dlouhodobým partnerem celé řady významných společenských a kulturních událostí v České republice. Letos se např. značka již posedmé stala oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, podporuje mimo jiné také Festival krátkých filmů Praha.
 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy