Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

„Nejlepší auta 2013“: Audi A1 je vítězem ve třídě malých vozů 29.01.2013
Praha, 29. ledna 2013 – Audi A1 znovu zvítězilo v hlasování čtenářů časopisu „auto motor und sport“ (ams) v kategorii „Malé vozy“. Nejmenší Audi tak v anketě „Nejlepší auta 2013“ zopakovalo svůj úspěch z předešlého roku.

• Čtenáři časopisu „auto motor und sport“ zvolili Audi A1 jako nejlepší malý vůz
• Druhé místo pro modely A5 a A6
• Do hlasování bylo zařazeno 373 modelů v deseti třídách

Nejmenší model v rodině Audi je velmi oblíbený u čtenářů motoristického magazínu s největším nákladem v Evropě. Značka se čtyřmi kruhy dosáhla s modelem Audi A1 vítězství v segmentu „Malé vozy“.

Druhé místo ve střední třídě obsadilo Audi A5/A5 Sportback. Ve vyšší střední třídě získala značka se čtyřmi kruhy druhé a třetí místo s modely A6/A6 allroad a A7 Sportback. V kategorii sportovních vozů „dojelo“ Audi R8 na třetím místě, v kategorii terénních vozů zvolili čtenáři Audi Q5 rovněž na třetí místo. V kompaktní třídě se Audi A3 umístilo na třetím místě. Audi tak v anketě „Best Cars“ navazuje na své dosavadní úspěchy.

Do již 37. ročníku ankety, které se letos zúčastnilo 112 877 čtenářů časopisu „auto motor und sport“, bylo zařazeno 373 automobilů rozdělených do deseti tříd. 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy