Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi A1 nejlepším malým vozem v anketě Best Cars 15.03.2013
Praha, 15. března 2013 – Audi A1 má na svém kontě další úspěch v podobě vítězství v kategorii Malé automobily českého kola prestižní čtenářské ankety Best Cars – Nejlepší auta roku 2013, kterou vyhlásilo vydavatelství Motor-Press Bohemia. Best Cars je každoroční celoevropská anketa, jíž se v České republice účastní čtenáři časopisů Auto7 a auto motor a sport.

• Audi A1 plně přesvědčilo čtenáře časopisů auto motor a sport a Auto7
• Vytříbený design, sportovní charakter a praktická využitelnost v kompaktním balení
• Rozmanitá nabídka výbav a motorů uspokojí každé přání

Za dovozce vozů Audi převzali cenu Best cars Pavla Vokrouhlíková a Ondřej Tošovský

„Z vítězství našeho modelu Audi A1 v prestižní anketě Best Cars máme o to větší radost, že se jedná o hlasování veřejnosti, tedy našich potenciálních zákazníků. Audi A1 Sportback je důkazem, že i do malého balení lze bez kompromisů vtěsnat všechny kvality velkých vozů Audi,“ řekla Anna Gruberová, ředitelka divize Audi společnosti Porsche Česká republika.

Audi A1 se na českém trhu prodává v praktickém pětidveřovém provedení Sportback. Nejmenší Audi sází na nezaměnitelný styl a vysokou kvalitu, kterou sdílí se svými většími sourozenci. Dynamický design pokračuje v interiéru, v němž nalezne pohodlí až 5 osob. Cestující mají k dispozici zavazadlový prostor o objemu 270 až 920 litrů. V bohaté výbavě nechybí navigační systém MMI plus, autotelefon Bluetooth on-line s připojením k internetu nebo systém BOSE Surround Sound se 14 reproduktory. Široká paleta nejmodernějších motorů TFSI a TDI pokrývá rozpětí výkonů od 63 kW (86 k) do 136 kW (185 k), hodnoty průměrné spotřeby začínají od 3,8 l/100 km.

Více informací na www.audi.cz


 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy