Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Ocenění pro Audi v dubnu a květnu 2013 20.05.2013
Praha, 20. května 2013 Trojité vítězství pro Audi v anketě „Firemní auto roku 2013“ Audi se stalo vícenásobným vítězem v hlasování ankety „Firemní auto roku 2013“. Čtenáři časopisu „Firmenauto“ hodnotili celkem 62 modelů v devíti kategoriích podle kritérií ovladatelnosti, komfortu a hospodárnosti. Kategoriím „malé vozy“, „střední třída“ a „malá a kompaktní SUV“ dominují podle jednotného názoru 270 uznávaných fleetových odborníků modely A1 Sportback, A4 Avant a Q5. Anketu pořádá časopis „Firmenauto“ s organizací Dekra. (17. dubna 2013)

Deutschlands Kundenchampions® 2013:
Zákazníci Audi jsou spokojení zákazníci
Porota ankety zjistila, že „Audi má u svých zákazníků výjimečné postavení a body získává za vynikající kvalitu a úspěšnou image“. Institut pro výzkum trhu „forum! Marktforschung“ a Německá společnost pro kvalitu (DGQ) jmenovaly Audi celkovým vítězem v kategorii „Velká společnost“ (více než 500 zaměstnanců) a vyhlásily tuto značku jako nejlepší v automobilovém průmyslu. Průzkumů Deutschlands Kundenchampions 2013 (Němečtí šampioni z pohledu zákazníků) a Deutschlands Mitarbeiterchampions 2013 (Němečtí šampioni z pohledu zaměstnanců) se zúčastnilo více než 100 společností. (25. dubna 2013)

AUTO BILD Design Award 2013: Audi A3 Sportback je nejkrásnějším kompaktním vozem v Evropě
Dvě stě tisíc čtenářů v 15 evropských zemích včetně Německa, Rakouska a Švýcarska volilo nejkrásnější vůz. Více než každý čtvrtý hlas získal přitom model A3 Sportback, který tak obsadil první místo ve třídě „malé a kompaktní vozy“. A3 Sportback je proto nejkrásnějším novým vozem roku 2013 ve své třídě. (8. května 2013)

Hlasování čtenářů časopisu Auto Zeitung: Audi bylo podeváté za sebou zvoleno nejúspěšnější značkou
Čtenáři časopisu „Auto Zeitung“ hodnotili image 45 automobilových značek. Audi skončilo podeváté za sebou na prvním místě. Značka triumfovala v celkem devíti kategoriích včetně „nejlepší kvalita výroby“, „nejpřitažlivější značka“, „kvalita“, „úspěchy v motoristickém sportu“ a dokonce i „dobrá propagace“. Výsledky hlasování ukazují, že značka se čtyřmi kruhy nabízí nejlépe vybavené, nejspolehlivější a nejprogresivnější modely s nejpůsobivější kvalitou výroby. (24. dubna 2013).

 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy