Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi doprovází Marilyn na Pražském hradě 31.05.2013
Praha, 30. května 2013 – Audi je partnerem výstavy Marilyn, jejíž slavnostní vernisáž proběhla ve středu 29. května 2013 za přítomnosti mnoha významných osobností společenského života. Pro veřejnost bude unikátní expozice, připomínající loňské 50. výročí předčasného úmrtí hollywoodské hvězdy, přístupná v Jízdárně Pražského hradu až do 20. září 2013.

¨• Vernisáž výstavy se uskutečnila 29. května v Jízdárně Pražského hradu
• Značka Audi byla hlavním partnerem slavnostního večera
• Celou řadu celebrit a VIP hostů přivítaly před vchodem vozy Audi A1


„Je nám velkou ctí, že můžeme být partnerem tak prestižní společenské a kulturní události. Postava Marilyn Monroe je neoddělitelně spjata s noblesním světem módy, elegance a stylu. Spojení se značkou Audi, která je již po několik generací synonymem stylového a noblesního designu v automobilovém průmyslu, se tedy zcela přirozeně nabízelo,“ říká Anna Gruberová, ředitelka divize Audi společnosti Porsche Česká republika.

Stylové entrée vernisáže obstaraly dva modely Audi A1 s motivy připomínající slávu legendy hollywoodského filmu a ženského sexsymbolu minulého století, vystavené u vchodu na výstavu. Mezi mnoha významnými hosty večera je tak mohly obdivovat i první dáma Ivana Zemanová s dcerou Kateřinou, Ferruccio Ferragamo, prezident společnosti Salvatore Ferragamo, Stefania Ricci, ředitelka Museo Salvatore Ferragamo, a Sergio Risaliti, kurátor výstavy.

Unikátní výstava Marilyn, kterou pořádá Museo Salvatore Ferragamo a společnost Armentano ve spolupráci se Správou Pražského hradu, přibližuje život slavné herečky Marilyn Monroe mnoha rozmanitými exponáty, které pocházejí částečně ze soukromých sbírek a na veřejnosti se objevují vůbec poprvé. Praha je po Florencii druhým místem na světě, kde si mohou návštěvníci jedinečnou expozici prohlédnout, a to ve dnech od 30. května do 20. září 2013, kdykoli mezi 10 a 18 hodinou.

 

 

 

 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy