Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi již poosmé ve službách filmových hvězd 28.06.2013
Praha, 28. června 2013 – Audi je i v letošním roce oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary (MFF KV), jehož slavnostní zahájení proběhne právě dnes, a to již po osmačtyřicáté. Organizátoři nejvýznamnější akce svého druhu ve střední a východní Evropě budou mít k dispozici 55 elegantních limuzín Audi. Značka čtyř kruhů připravila pro své příznivce soutěž Audi Stage Race o zapůjčení vozu Audi A3 na týden. Festival potrvá do 6. července.

• Limousine Service Audi pro organizátory a vzácné hosty MFF KV
• Dlouhodobé partnerství Audi s MFF KV. Již od roku 2005.
• Audi připravilo pro své fanoušky soutěž Audi Stage Race

 

„Je nám velkou ctí, že již poosmé v řadě můžeme podpořit tak prestižní akci, jakou je Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Zveme všechny milovníky filmového plátna na letošní 48. ročník přehlídky kinematografické tvorby v Karlových Varech, kam zavítají největší světové hvězdy filmového plátna. Ulicemi lázeňského města je budou opět vozit naše luxusní modely, například Audi A8, A7 a A6,“ říká Anna Gruberová, ředitelka divize Audi společnosti Porsche Česká republika.


Audi je oficiálním vozem MFF KV již od roku 2005. Letos bude přepravu organizátorů a VIP hostů zajišťovat flotila 55 elegantních limuzín Audi. Na značku Audi nedá dopustit ani prezident filmového festivalu Jiří Bartoška, který jako vášnivý řidič oceňuje přednosti svého Audi A7 Sportback: „Je to dokonalé auto se sportovním charakterem, ale zároveň velmi pohodlným podvozkem.“


Na své si na Audi Stage před Lázněmi I přijdou všichni soutěživí návštěvníci. Na simulátoru Gran Turismo 5 si mohou ve virtuálním závodním voze R8 4.2 FSI R-Tronic zajet okruh High Speed Ring. Nejrychlejší čas každého dne bude odměněn dárkem s logem čtyř kruhů. Absolutnímu vítězi bude zapůjčen vůz Audi A3 na jeden týden. Soutěž bude probíhá po dobu celého festivalového týdne, tj. od 28. 6. do 6. 7. od 9 do 18 hodin. K vidění tu budou také vrcholné S a RS modely S4 Avant, R8, RS 5 Cabriolet, TT RS Coupé a TT RS Roadster a RS 6 Avant.


Pro více informací navštivte:
www.audi.cz
www.kviff.com

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy