Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Zlatý volant pro model Audi A3 Limuzína 06.12.2013
Praha, 6. prosince 2013 – Zlato pro Audi: Nové A3 Limuzína získalo jednu z nejprestižnějších cen v automobilovém odvětví – Zlatý volant 2013. Letos o toto ocenění bojovalo celkem 49 kandidátů, z nichž vítěze vybrali čtenáři časopisů „Auto Bild“ a „Bild am Sonntag“ společně s odbornou porotou. Model Audi A3 Limuzína byl shledán nejlepším v kategorii „Střední třída“.
  • Vítězství v kategorii „Střední třída“
  • Společnost AUDI AG získala 23 „Zlatých volantů“ během 38 let

Audi tímto vítězstvím pokračuje ve svém úspěšném tažení. Pro značku se čtyřmi kruhy to je již 23. Zlatý volant v 38leté historii ankety – žádná jiná značka nemá na svém kontě více vítězství. Nové Audi A3 Limuzína je první limuzínou Audi se stupňovitou zádí v kompaktním prémiovém segmentu. Tato novinka přesvědčila čtenáře i porotu svou vyspělou technikou, praktickými vlastnostmi pro každodenní provoz i vysokou úrovní komfortu.

Prof. Dr. Ulrich Hackenberg, člen představenstva společnosti AUDI AG zodpovědný za technický vývoj, převzal ocenění na včerejším slavnostním vyhlášení, které se uskutečnilo v Berlíně. Do sídla vydavatelství Axel Springer byli na předání cen pozváni hosté z podnikové sféry, politiky i ze světa sdělovacích prostředků. Časopisy „Auto Bild“ a „Bild am Sonntag“ udělují Zlatý volant nejlepším automobilovým novinkám představených během uplynulých 12 měsíců pravidelně od roku 1976. Nominované vozy usilují o uznání v šesti kategoriích: Malé a kompaktní vozy, Střední třída, Kupé/kabriolety, MPV, SUV a Vyšší a luxusní třída.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy