Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi získalo ocenění v oblasti konektivity 31.07.2014
Praha, 31. července 2014 – Pět prvních míst pro značku se čtyřmi kruhy. Taková je bilance první čtenářské ankety časopisů auto motor und sport a CHIP, v níž více než 42 500 čtenářů zvolilo nejlepší funkce a systémy z oblasti konektivity. Předání cen se uskuteční 17. září ve Stuttgartu.
  • Služby Audi v oblasti konektivity na prvním místě v pěti kategoriích
  • Nové Audi TT* je nejlépe síťově propojeným automobilem
  • Šéf vývoje Prof. Dr. Ulrich Hackenberg: „Konektivita je pro nás megatrendem.“

V anketě „Connectivity Awards 2014“, organizované časopisy auto motor und sport a CHIP, bojovali výrobci automobilů a chytrých telefonů, poskytovatelé mobilních telefonních služeb a softwarové společnosti o nejlepší umístění v celkem deseti kategoriích. Audi získalo vítězství v kategoriích Navigace, Integrace telefonu, Audiosystém, Zábava/multimédia a Propojené automobily.

„Ocenění ukazují, že jsme na správné cestě,“ říká Prof. Dr. Ulrich Hackenberg, člen představenstva společnosti AUDI AG, zodpovědný za technický vývoj. „Téma konektivity považujeme za jeden z megatrendů, jímž se budeme zabývat i ve vzdálené budoucnosti. Prostřednictvím platformy Audi connect umožňujeme bezproblémové propojení našich automobilů s okolím – s řidičem, internetem, infrastrukturou a ostatními vozidly.“

Čtenáře přesvědčily systémy Audi MMI Navigation plus, Audi phone box, audiosystém Bang & Olufsen v Audi S3* a kompatibilita s mobilními sítěmi LTE. V kategorii Propojené automobily vyhlásila porota jako nejlépe propojený automobil nové Audi TT. Skvostem v oblasti konektivity v kompaktním sportovním vozu je Audi virtual cockpit, který slučuje sdružené přístroje a displej MMI do jedné centrální digitální jednotky a stanovuje nová měřítka dynamickými animacemi a precizní grafikou.

„Elektronika rozhodujícím způsobem přispívá k propojování našich vozidel. Náš tým na tom v posledních letech tvrdě pracoval. Vyznamenání, jako jsou tato, nás motivují k dalším průkopnickým krokům,“ doplňuje Ricky Hudi, vedoucí vývoje elektrických a elektronických systémů ve společnosti AUDI AG.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy