Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi je Oficiálním vozem festivalu Architecture Week Praha 2014 09.09.2014
Praha, 9. září 2014 – Značka Audi byla zvolena Oficiálním vozem festivalu Architecture Week Praha 2014. Osmý ročník prestižní mezinárodní akce, zaměřený na oblast architektury a urbanismu, se uskuteční ve dnech 15. září až 12. října 2014 v klášteru svatého Jiří na Pražském hradě a na dalších místech v Praze. Slavnostní večer pro vybrané hosty se uskuteční za podpory značky Audi 1. října 2014 od 19 hodin ve Španělském sále.
  • Audi zajistí mobilitu účastníkům prestižní akce věnované architektuře a urbanismu
  • 8. ročník Architecture Week Praha se uskuteční 15. 9. – 12. 10. 2014

Audi poskytne jako Oficiální vůz festivalu Architecture Week Praha 2014 reprezentativní vozy Audi Q7, Audi A8 L a Audi A7 Sportback, tedy modely, které vynikají progresivním designem s dokonalým zpracováním i těch nejmenších detailů. Luxusní SUV Audi Q7 bude jezdit ve službách organizátorů, zatímco přepravu VIP hostů budou zajišťovat luxusní limuzíny Audi A8 L a nové Audi A7 Sportback.

Architecture Week Praha 2014 je prestižní mezinárodní akcí, které se zúčastní odborníci z 31 zemí v oborech architektury a urbanismu. Hlavním tématem letošního ročníku je architektonické dědictví a ikony architektury. Po celou dobu konání „pražských týdnů architektury“ budou probíhat přednášky českých a zahraničních architektů, výstavy a jiné akce, včetně procházek za pražskou architekturou. Akce je určena pro architekty, studenty, stavební inženýry, zaměstnance stavebních společností, developerů a státní správy a pro odborníky na památkovou péči.

 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy