Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Koncept Audi pro autosalon v Los Angeles – Začátek nové éry designu 31.10.2014
Praha, 31. října 2014 – Audi, vedoucí značka v oblasti automobilového designu, vstupuje do nové éry designu. Na autosalonu v Los Angeles, který začne 19. listopadu, představí značka se čtyřmi kruhy první koncept s rukopisem nového šéfdesignéra Marca Lichteho.
  • Revoluční studii představí Prof. Dr. Ulrich Hackenberg a šéfdesignér Marc Lichte
  • Nový designérský styl ztělesňuje progresivní hodnoty značky Audi
  • Koncepční studie otvírá nové perspektivy v automobilovém designu

Pro pětačtyřicetiletého Lichteho, který převzal v únoru 2014 odpovědnost za design značky Audi, mají velký význam klíčové kompetence značky: sportovní charakter, lehká konstrukce a pohon všech kol quattro. Marc Lichte vyjadřuje v novém designérském stylu velmi emocionálním způsobem technické kompetence a nekompromisní produktovou kvalitu značky Audi. Design tak ještě výrazněji zrcadlí progresivní techniku.

Koncepční studie, která bude vystavena na autosalonu v Los Angeles, otvírá novou kapitolu pro design značky Audi – v exteriéru i interiéru.

Marc Lichte se narodil 9. srpna 1969 v Arnsbergu, ve vestfálském regionu Sauerland. V roce 1996, už během studia designu dopravních prostředků na vysoké škole v Pforzheimu, zahájil svou kariéru ve společnosti Volkswagen AG.

Z pozice designéra exteriéru se stal v roce 2006 vedoucím designérského studia pro exteriér. Marc Lichte pracoval u značky Volkswagen mimo jiné na sériově vyráběných modelech Golf 5, 6 a 7, Passat 6, 7 a 8, Touareg a Phaeton.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy