Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Značku Audi povede Tomáš Velek 08.04.2015
Praha, 8. dubna 2015 – Novým ředitelem divize Audi společnosti Porsche Česká republika s.r.o. bude od 15. dubna 2015 Tomáš Velek. Ve vedení vystřídá Thomase Ottera, který se vrací do společnosti Porsche Holding, kde převezme nové manažerské úkoly.

„Pan Thomas Otter dokázal svou vysokou aktivitou spolu se svým motivovaným týmem v posledním roce a půl opět směřovat značku Audi k vynikajícím výkonům. Díky profesionální spolupráci s AUDI AG je program nabídky a akcí velmi úspěšný, což podtrhují rekordní počty vozů Audi přihlášených do provozu v roce 2014 a také aktuální prodejní čísla a počty vozů fyzicky předaných zákazníkům. Naposledy dokázal tým Audi integrovat 4letou záruku do sériové výbavy modelů Audi prodávaných v České republice,“ uvádí ke změně ve vedení divize Audi Franz Pommer, jednatel společnosti Porsche Česká republika.

„Pan Otter přebírá k 1. červnu 2015 novou roli v managementu Porsche Holding Salzburg a bude společnosti Porsche Česká republika k dispozici ještě do konce května. Během této doby zajistí hladký přechod a profesionální předání agendy.

Na doposud úspěšnou cestu pan Velek s týmem Audi naváže. Bude pokračovat a důsledně pracovat na strategickém cíli, aby značka Audi v České republice opět zaujala vedoucí pozici v prémiovém segmentu trhu,“ dodává Franz Pommer.

Tomáš Velek má s prémiovým segmentem rozsáhlé zkušenosti. Několik let vedl české a slovenské zastoupení značky Lexus a zároveň v těchto zemích působil jako ředitel externích vztahů značek Lexus i Toyota. Velmi dobře zná také značku Audi, kde osm let pracoval před svým angažmá u Lexusu. Jako marketingový manažer a zástupce vedoucího značky Audi tehdy stál u řady velmi úspěšných projektů, které výrazně napomohly k vedoucímu postavení značky Audi v prémiovém segmentu na českém trhu.

Ing. Tomáš Velek je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, své vědomosti rozvinul mimo jiné i na prestižní IMD Business School v Lausanne. K jeho zálibám patří sport, zejména tenis a lyžování.  

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy