Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Nový portál Audi MediaCenter je nyní online 04.06.2015
Praha, 4. června 2015 – Oddělení komunikace Audi nově nabízí novinářům, blogerům a šiřitelům informací na internetu centrální platformu pro ještě přehlednější, informativnější a rychlejší rešerše prostřednictvím portálu Audi MediaCenter. Zástupci médií mohou nyní pro svou redakční práci používat tiskové zprávy, fotografie, videa a další obsahy ze světa značky Audi bez nutnosti registrace. Internetový portál www.audi-mediacenter.com lze nekomplikovaně využívat na všech moderních koncových přístrojích.
  • Přehledný přístup ke všem komunikačním kanálům značky Audi
  • Toni Melfi, vedoucí oddělení komunikace Audi: „Moderní platforma pro rešerše novinářů, blogerů a šiřitelů informací na internetu“
  • Jednoduché používání na všech koncových zařízeních

Oddělení komunikace Audi se novou platformou přizpůsobuje rychle se měnícímu světu masmédií. Novináři potřebují stále rychlejší přístup ke stále většímu množství informací. Proto narůstá také podíl rešerší realizovaných prostřednictvím přenosných přístrojů. Audi MediaCenter tyto požadavky splňuje přehledným uspořádáním pro uživatele a inteligentními funkcemi pro vyhledávání, včetně rozšířeného vyhledávání (filtry). Fotografie, videa a další obsahy jsou propojeny s tiskovou zprávou a doplněny odkazy na související témata. Digitální presskity nabízejí informace k většímu souboru témat. Pro další otázky jsou k dispozici kontaktní údaje na pracovníky z oddělení komunikace Audi.

Audi MediaCenter lze používat na všech moderních koncových zařízeních – od stolního počítače přes tablet až po chytrý telefon. Nabídka je ještě rozsáhlejší než dosud. Stávající tisková databáze Audi MediaServices byla propojena s internetovými portály Audi Newsroom, Audi MediaTV a Audi MotorsportInfo. Kromě toho jsou do portálu Audi MediaCenter integrovány stránky oddělení komunikace Audi na Facebooku, Twitteru, YouTube, Flickru, Scribdu a Audi Blogu. Zájemci se mohou navíc přihlásit k odběru aktuálních zpráv prostřednictvím kanálu RSS nebo newsletteru. Vložené kódy umožňují začlenit obsahy do vlastních webových nabídek, prostřednictvím tlačítek Share lze sdílet zprávy ze světa Audi na sociálních sítích.

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy