Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi je partnerem festivalu ArchitectureWeek Praha 2015 02.09.2015
Praha, 1. září 2015 – Značka Audi pokračuje ve spolupráci s prestižním mezinárodním festivalem ArchitectureWeek Praha. Stejně jako loni bude Audi i letos„Oficiálním vozem festivalu ArchitectureWeek Praha 2015“ a kromě toho bude vystupovat také v roli „Partnera festivalu ArchitectureWeek 2015“. Devátý ročník nevšední akce pro zájemce o architekturu a urbanismus se uskuteční ve dnech 17. srpna až 18. října 2015 v klášteře svatého Jiří na Pražském hradě a na dalších místech v Praze.Slavnostní večer pro vybrané hosty proběhne, za podpory značky Audi, 1. října 2015 ve Španělském sále.
  • Audi jako Oficiální vůz festivalu zajistí účastníkům mobilitu
  • Audi podporuje prestižní akci zaměřenou na architekturu a urbanismus
  • 9. ročník ArchitectureWeek Praha se uskuteční 17. 8. – 18. 10. 2015

„Audi a architektura patří neodmyslitelně k sobě, což dokazuje mimo jiné globální iniciativa Audi Urban Future, která se zabývá mobilitou, architekturou a rozvojem měst,“ říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika. „Mám proto velkou radost, že je spojení čtyř kruhů se světem architektury živé i v České republice, kde se námpodařilov letošním roce rozšířit spolupráci s festivalem ArchitectureWeek Praha. Touto cestou bych rád pozval všechny zájemce o tuto oblast, aby si nenechali ujít výjimečné akce, které budou probíhatza podpory Audi během následujících dvou měsíců v Praze.“

Audi poskytne pro potřeby organizátorů a VIP hostů festivalu flotilu vozů Audi Q7, novinky od Audi, která vyniká progresivním designem, technologickými inovacemi a dokonalým zpracováním i těch nejmenších detailů.

Luxusní SUV Audi Q7 budou jezdit nejen ve službách organizátorů, ale zajistí i přepravu VIP hostů v rámci slavnostních akcí festivalu.

Audi má navíc v rámci celé výstavy v Jiřském klášteře samostatnou expozici, která bude mapovat hlavní milníky historie Audi s přesahem do současnosti a budoucnosti.Celá akce opět vyvrcholí Slavnostním večerem ve Španělském sále 1. října 2015.

Na festivaluArchitectureWeek Praha 2015 budou prezentovány známé i méně známé architektonické památky všech 13 krajů České republiky a hlavního města Prahy. Ve spolupráci s příslušnými ambasádami budou v Jiřském klášteře prezentovány také památky z dalších 25 států světa. Pražskou premiéru budou mít výstavy, věnované francouzským románským kostelům a anglickým katedrálám.Program zahrnuje přednášky, diskusní fóra, promítání filmů, procházky za architekturou a zajímavé výstavy přibližující nové trendy v architektuře.

 

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy