Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Audi představuje český Audi Ski Team 2015/16 13.08.2015
Praha, 13.srpna 2015 – Audi pokračuje v podpoře Svazu lyžařů České republiky i v nadcházející sezoně 2015/16. Nový Audi Ski Team 2015/16 je tvořen osmi elitními lyžaři v České republice, kteří budou v nadcházející lyžařské sezoně společně hájit barvy značky Audi.Automobily s logem čtyř kruhů a pohonem všech kol quattroposkytnou těmto sportovcům maximální podporu v každodenním profesionálním i osobním životě.
  • Audi pokračuje v podpoře Svazu lyžařů České republiky
  • Audi Ski Team 2015/16 sází na suverénní trakci za všech podmínek
  • Skiareál Špindlerův Mlýn i nadále českým „Home of quattro“

Audi představuje pro novou lyžařskou sezonu Audi Ski Team 2015/16ve složení Šárka Strachová (alpské lyžování), Ondřej Bank (alpské lyžování), Tereza Kmochová(alpské lyžování), Andrea Zemanová(skicross), Miroslav Dvořák (severská kombinace), Roman Koudelka (skoky na lyžích), Tomáš Kraus (skicross) a Marek Skála (freeski).Osm špičkových českých lyžařů jezdí v nové sezoně ve vozech Audi s pohonem všech kol quattro.

Audi je od začátku prosince 2014 oficiálním partnerem Svazu lyžařů České republiky (SLČR) a Audi Ski Team 2015/16 je dalším krokem v této úspěšné spolupráci. „Spolupráce se společností Audi si velice vážíme, je to další krok k příslušnosti ke světové lyžařské elitě, neboť právě Audi podporuje ty největší lyžařské velmoci včetně Mezinárodní lyžařské federace FIS. A pro nás je samozřejmě ctí být v takové společnosti. Už v loňském roce fungovala spolupráce svazu lyžařů s Audi na výbornou a jsem velmi rád, že v ní budeme pokračovat i v další sezóně. Naši sportovci by si na svých cestách nemohli přát lepšího společníka a celý lyžařský svaz by si zase nemohl přát důstojnějšího partnera.,“ říká Lukáš Sobotka, prezident Svazu lyžařů České republiky. Česká republika je 17. zemí, v níž Audi oficiálně podporuje lyžařskou národní asociaci. Audi dlouhodobě poskytuje podporu lyžařským sportům i v celosvětovém měřítku, o čemž svědčí například prodlouženípartnerství Audi s Mezinárodní lyžařskou federací FISdo roku 2018.

„Mám nesmírnou radost, že se nám vytvořením Audi Ski Teamu pro sezonu 2015/16 podařilo prohloubit stávající spolupráci s českými lyžaři, kteří mají tak početné zastoupení mezi světovou špičkou v mnoha lyžařských disciplínách. Za značku Audi přeji našim lyžařům úspěšný vstup do nové sezony a věřím, že je naše vozy s pohonem všech kol quattro dovezou k novým mezníkům vjejich pozoruhodných sportovních kariérách,“ říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika.

V České republice sedlouhodobé podpoře značky Auditěší také skiareál ve Špindlerově Mlýně, který je českým „Home of quattro“ a i v příští sezoně bude hostit celou řadu významných akcí, na nichž Audi nebude chybět.„Jsme hrdí na to, že právě Skiareál Špindlerův Mlýn je ‚Home of quattro‘.Kvalita a image značky Audi přesně odpovídá tomu, jakou máme představu o špičkovém produktu a moderních službách, které jsou i naším krédem.Z pokračující spolupráce s Audi jsme opravdu nadšeni a jsme rádi, že ji můžeme společně nadále rozvíjet,“ říká Čeněk Jílek, ředitel společnosti Melida a.s., která je provozovatelem místního skiareálu.

Pravidelné informace a aktuální dění ohledně Audi Ski Teamu pro sezonu 2015/16 je možné sledovat již nyní na oficiálním webu Audi a sociálních sítích pod hashtagem#AudiSkiTeam

www.audi.cz

http://www.facebook.com/AudiCzechRepublic

 

‹‹ Zpět na Tiskové zprávy