Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Praha, 6. listopadu 2014 – V rámci včerejšího slavnostního představení nových modelů Audi TT a Audi A7 Sportback v originálních a inspirativních prostorách galerie Mánes se uskutečnila jedinečná živá umělecká show Audi TT art battle, v níž měli dva úspěšní mladí čeští umělci za úkol vytvořit výtvarné dílo, inspirované kultovním sportovním vozem s logem čtyř kruhů.
 
Značka Audi důkladně přepracovala modelovou řadu A7 Sportback. Velké pětidveřové kupé je nyní ještě výkonnější a atraktivnější – díky nové paletě motorů, novým převodovkám, novým předním a zadním světlometům a novým informačním a zábavním systémům. Nový A7 Sportback kombinuje emocionální přitažlivost a sportovní charakter kupé s komfortem limuzíny a funkčními přednostmi modelů Avant.
 
Klasický vůz v moderním pojetí přichází na start v nové podobě: Audi uvádí na trh novou generaci modelů TT* a TTS*. Kompaktní sportovní vůz fascinuje svým emocionálním designem, vyhraněnou dynamikou a pokrokovou technikou.
 
Praha, 31. října 2014 – Audi, vedoucí značka v oblasti automobilového designu, vstupuje do nové éry designu. Na autosalonu v Los Angeles, který začne 19. listopadu, představí značka se čtyřmi kruhy první koncept s rukopisem nového šéfdesignéra Marca Lichteho.
 
Praha, 27. října 2014 – Audi razí novou cestu v oblasti mobilních informačních a zábavních systémů a jako první evropský výrobce automobilů nabízí online aktualizaci navigačních map. Nová služba značky se čtyřmi kruhy je jako součást rozsáhlého portfolia connect k dispozici pro modernizované modelové řady Audi A6* a Audi A7 Sportback.
 
Praha, 16. října 2014 – Audi zpřístupňuje svým zákazníkům individualizovaný svět hudby. Modernizované modelové řady Audi A6* a Audi A7 Sportback* a nové Audi TT* mohou být na přání vybaveny novou službou connect, která umožňuje zákazníkům poslech hudby poskytované internetovými portály Napster a Aupeo!.
 
Praha, 15. října 2014 – Audi přichází s nejsportovnějším vozem na světě schopným automatizované jízdy. V neděli 19. října, v rámci finálového závodu DTM (Deutsche Tourenwagen Masters), objede Audi RS 7 Sportback* bez řidiče závodní okruh v Hockenheimu.
 
Praha, 8. října 2014 – Audi boduje se svou strategií, která sází na hybridní pohon s možností vnějšího nabíjení (tzv. plug-in hybrid). V anketě eCar Award časopisů Auto Bild a Auto Test patřila dvě první místa modelu A3 Sportback e-tron* a studii TT offroad concept.
 
Praha, 3. října 2014 – Audi slaví úspěchy v letošním ročníku prestižní soutěže Automotive Brand Contest. V mezinárodní designérské soutěži pro automobilové značky bylo nové Audi TT* vyhlášeno „Inovací roku“ (Innovation of the Year). Světlomety Matrix LED v Audi A8* získaly titul „Best of Best“ (Nejlepší z nejlepších). Ceny byly předány 2. října u příležitosti zahálení autosalonu v Paříži.
 
Praha, 2. října 2014 – Audi představuje na pařížském autosalonu studii rychlého sportovního vozu se čtyřmi sedadly a pěti dveřmi – TT Sportback concept. Exteriér koncepční studie cituje designérský styl klasického TT* a obohacuje jej o nové sošné tvary s protaženými proporcemi. Zdrojem hnací síly je vysokovýkonný agregát 2.0 TFSI, vyladěný na 294 kW (400 k).