Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Praha, 12. prosince 2013 – Audi rozšíří rodinu modelů Q. Na základě rozhodnutí představenstva a podnikové rady společnosti AUDI AG bude v roce 2016 zahájena výroba nového modelu Audi Q1 v závodě Ingolstadt.
 
Praha, 12. prosince 2013 – Audi uvádí na trh exkluzivní provedení své vlajkové lodi: A8 Audi exclusive concept s motorem W12 (368 kW/500 k), jehož výrobu bude mít na starosti společnost quattro GmbH v Neckarsulmu. Malá série, která začne sjíždět z výrobní linky od března 2014, je přísně limitována na 50 exemplářů.
 
Praha, 13. prosince 2013 – Bezpečnost má u Audi dlouhou tradici. Před 75 lety nechali inženýři DKW poprvé ve jménu bezpečnosti sjet ze svahu malý vůz F7, aby se cíleně převrátil. Od této první nárazové zkoušky u DKW, jedné ze čtyř minulých značek Audi, poutá značka se čtyřmi kruhy na sebe pravidelně pozornost uváděním nových prvků bezpečnostní výbavy.
 
Praha, 6. prosince 2013 – Zlato pro Audi: Nové A3 Limuzína získalo jednu z nejprestižnějších cen v automobilovém odvětví – Zlatý volant 2013. Letos o toto ocenění bojovalo celkem 49 kandidátů, z nichž vítěze vybrali čtenáři časopisů „Auto Bild“ a „Bild am Sonntag“ společně s odbornou porotou. Model Audi A3 Limuzína byl shledán nejlepším v kategorii „Střední třída“.
 
Praha, 6. prosince 2013 – Audi představí v lednu 2014 na autosalonu NAIAS (North American International Auto Show) v Detroitu nový koncept, mezi jehož atributy patří sportovní charakter, kompaktní rozměry a mnohostranné schopnosti. Dvoumístný vůz s velkou světlou výškou patří do kategorie crossover – je to automobil pro všechny silnice a cesty, pro všední den i sportovní aktivity ve volném čase.
 
Praha, 28. listopadu 2013 – Audi dodá pro novou taxislužbu TICK TACK s inovativními službami flotilu 150 vozů Audi A6 v karosářských verzích Limuzína a Avant. Pro divizi Corporate Sales společnosti Porsche Česká republika to je jeden z největších obchodů v prémiovém segmentu na českém trhu.
 
Praha, 15. listopadu 2013 – Značka Audi uvádí na český trh výrazně modernizovanou modelovou řadu A8. Vlajková loď značky se čtyřmi kruhy má pod kapotou ještě výkonnější a zároveň úspornější motory. Přes téměř nezměněnou cenu nabízí bohatší výbavu s mnoha inovativními prvky, které dokládají vedoucí postavení Audi A8 ve svém segmentu. Ceny začínají na 1 997 900 Kč za šestiválcový model A8 3.0 TDI quattro.
 
Praha, 13. listopadu 2013 – Audi dokazuje své výjimečné know-how v oblasti konstrukce motorů technologií vypínání válců COD (cylinder on demand), která snižuje spotřebu paliva až o 20 procent. Inovativní systém deaktivace válců pracuje již ve třech zážehových motorech: 1.4 TFSI COD, 4.0 TFSI COD a nyní i W12 COD v novém Audi A8 L.
 
Praha, 23. října 2013 – Audi uvádí po letošní lednové premiéře na detroitském autosalonu na český trh nový model RS 7 Sportback. Nejvýkonnější pětidveřové kupé s logem čtyř kruhů je vozem superlativů, který snoubí atraktivní design a prostorný a variabilní interiér s jízdní dynamikou čistokrevného sportovního vozu. A to vše při průměrné spotřebě pouhých 9,8 l/100 km. Nové Audi RS 7 Sportback lze již objednávat za ceny od 2 975 000 Kč. První vozy budou dodány zákazníkům v listopadu.
 
Praha, 10. září 2013 – Audi vystavuje na IAA ve Frankfurtu nad Mohanem studii crossoveru nanuk quattro concept, která spojuje dynamiku vysokovýkonného sportovního vozu s přednostmi pohonu všech kol quattro na silnici, závodní dráze a v terénu. Motor V10 TDI stanovuje měřítka v oblasti výkonu i hospodárnosti.