Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Praha, 9. září 2013 – Audi představuje novou generaci modelové řady A3 Cabriolet, která se vyznačuje sportovními vlastnostmi, elegantním stylem a velkou mnohotvárností. Kompaktní čtyřmístný vůz zaujme na první pohled svými ladnými liniemi a plátěnou skládací střechou. Na vrcholu své třídy je i po technické stránce – díky použití lehké konstrukce, novým motorům, rozmanitému síťovému propojení a vysokovýkonným asistenčním systémům.
 
Praha, 2. září 2013 – Audi uvádí na český trh třetí karosářskou variantu zcela nové generace modelové řady A3. Sportovně laděný model A3 Limuzína lze objednávat se dvěma výbavovými liniemi za ceny od 614 900 Kč. Zákazníci si mohou vybrat ze tří zážehových motorů TFSI a dvou vznětových jednotek TDI.
 
Praha, 5. září 2013 – Přesně před 20 lety představila značka Audi ve Frankfurtu „ASF“ (Audi Space Frame) – stříbřitou lesknoucí se studii, která svým inovativním konceptem karoserie z hliníku přinesla revoluci do lehké konstrukce automobilu. Příští týden bude na IAA středem pozornosti opět automobil, jehož základem je konstrukce ASF: nové Audi A8.
 
Praha, 4. září 2013 – Audi oslaví 30. výročí modelu Sport quattro odhalením jeho nástupce, a to již na nadcházejícím IAA 2013 ve Frankfurtu nad Mohanem. Systém quattro se za několik desetiletí stal synonymem pro Audi a značka se čtyřmi kruhy je s technologií pohonu všech kol neoddělitelně spjata. Audi Sport quattro concept navazuje na skvělé tradice modelů quattro ohromujícím designem karoserie kupé a hybridním pohonem s možností vnějšího dobíjení (plug-in) a systémovým výkonem 515 kW (700 k).
 
Nové Audi A8  21.08.2013
Praha, 21. srpna 2013 – Audi představuje rozsáhlou modernizaci své vlajkové lodi A8, jejímž výsledkem je dokonale lehká konstrukce, excelentní komfort a široká nabídka high-endových technologií. Motory jsou ještě výkonnější a úspornější, zatímco nové asistenční systémy a inovativní světlomety Matrix LED přispívají k ještě suverénnější jízdě.
 
Praha, 20. srpna 2013 – V novém Audi A8 je ukazatel směru tvořen světelnými prvky, které se rozsvěcují postupně ve směru zamýšleného odbočení. Pro ostatní řidiče bude změna směru vozidla díky tomu snadněji předvídatelná i za nepříznivých podmínek.
 
Praha, 15. srpna 2013 – Značka Audi slaví půl milionu vyrobených vozů Audi TT exkluzivní edicí tohoto kompaktního sportovního vozu. V říjnu začnou z výrobní linky sjíždět vozy Audi TTS competition s výkonem 200 kW (272 k) ve verzích kupé a roadster. Série bude limitována na pouhých 500 kusů.
 
Praha, 1. srpna 2013 – Audi přináší jako první výrobce automobilů na světě plně integrované řešení, které umožňuje využívat v automobilech standard LTE pro rychlý přenos dat. Zákazníci si mohou od července objednávat nový systém na přání pro model Audi S3 Sportback, od začátku listopadu pak pro všechny ostatní modelové varianty prémiového kompaktního vozu Audi. Technologie LTE má velký význam pro Audi connect, propojení automobilu s řidičem, internetem a okolím.
 
Praha, 18. července 2013 – V polovině července sjel z výrobní linky třímiliontý vůz Audi A3. Úspěšný příběh modelové řady A3 začal před 17 lety, kdy s ní značka Audi založila segment prémiových kompaktních vozů. Od té doby jezdí Audi A3 po silnicích ve 117 zemích. Jubilejním vozem se stal model Audi A3 Sportback 2.0 TDI quattro v bílé barvě.
 
Praha, 15. července 2013 – Audi rozšiřuje své služby Audi connect a dále urychluje propojení mezi automobilem, řidičem a infrastrukturou. V Ingolstadtu začala testovací fáze projektu bezdotykových plateb Audi connect. Řidiči tak mohou uhradit poplatek za parkovné pohodlně ze svého vozu.