Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Praha, 6. září 2012 - Audi představuje model RS 5 Cabriolet, jehož dynamika nezná žádných mezí. Čtyřmístný otevřený vůz s plátěnou skládací střechou přesvědčí jedinečnou kombinací elegance a síly. Atmosféricky plněný vysokootáčkový motor V8 4.2 FSI dosahuje nejvyššího výkonu 331 kW (450 k). Vysokovýkonný sportovní vůz s ním zrychlí z nuly na 100 km/h za 4,9 sekundy.
 
Praha, 5. září 2012 – Rádi bychom Vám připomněli zítřejší světovou premiéru modelu Audi RS 5 Cabriolet, která se odehraje v přímém internetovém přenosu. Srdečně Vás zveme ke sledování odhalení modelu online.
 
Praha, 10. srpna 2012 - Jízda ve vozech Audi bude v budoucnosti ještě bezpečnější díky nové technologii v podobě digitálního vnitřního zpětného zrcátka, které poskytuje brilantní obraz a poprvé se uplatní koncem letošního roku v malé sérii vozů Audi R8 e-tron. Stejně jako letošní vítězné vozy z vytrvalostního závodu 24 h Le Mans nemá tento model zadní okno, a proto ani konvenční vnitřní zpětné zrcátko. Jeho nástupcem ze světa high-tech je digitální vnitřní zpětné zrcátko, systém tvořený kamerou a monitorem.
 
Praha, 30. července 2012 – Prestiž, komfort a rychlou a bezpečnou přepravu nejvýznamnějším hostům filmového festivalu v Karlových Varech každoročně poskytují luxusní vozy značky Audi. Během letošního 47. ročníku MFF KV zástupci Audi mysleli i na handicapované děti a Nadaci Jedličkův ústav věnovali 50 000 Kč.
 
Praha, 25. července 2012 – Vysokovýkonné sportovní vozy Audi R8 jsou nyní ještě atraktivnější a dynamičtější. Novým špičkovým modelem této řady je R8 V10 plus, zatímco přenos hnací síly zajišťuje od základu nově vyvinutá sedmistupňová převodovka S tronic. Přední světlomety LED a nové zadní dynamické směrové ukazatele patří u všech variant k sériové výbavě.
 
Již obě první generace modelu allroad quattro představené v letech 2000 a 2006 dosáhly skvělých prodejních úspěchů a na tuto tradici nyní naváže třetí generace. Nové Audi A6 allroad quattro rozšiřuje svým talentem sportovní charakter elegantního kombi A6 Avant. V jízdě totiž může pokračovat i tam, kde asfaltovaná silnice končí. Čtyři nabízené motory pokrývají rozpětí nejvyšších výkonů od 150 kW (204 k) do 230 kW (313 k) a svou suverénní hnací sílu spojují s přesvědčivou hospodárností.
 
Praha, 26. června 2012 – Festival křišťálových globů a značka se čtyřmi kruhy k sobě již neodmyslitelně patří. Každoročně promění desítky filmových hvězd a tvůrců společně s tisíci návštěvníků a filmových fanoušků jinak poklidné lázeňské město v místo s fantastickou atmosférou. Součástí kosmopolitního svátku filmu jsou již po několik ročníků vozy s logem Audi.
 
Praha, 17. června 2012 – Značka Audi představila u příležitosti závodu 24 h Le Mans nový vrcholný model nedávno modernizované řady Q5. Audi SQ5 TDI má pod kapotou vznětový, dvěma turbodmychadly přeplňovaný motor 3.0 TDI, který nabízí suverénní výkon 230 kW (313 k) a maximální točivý moment 650 N.m od 1450 do 2800 min-1. Audi SQ5 TDI se na trhu objeví v prvním čtvrtletí 2013 jako historicky první S model značky Audi se vznětovým motorem.
 
Praha, 17. června 2012 – Společnost AUDI AG dosáhla dalšího technického milníku v motoristickém sportu. V 80. ročníku slavného závodu 24 h Le Mans triumfoval poprvé vůz s hybridním pohonem – Audi R18 e-tron quattro.
 
Praha, 25. dubna 2012 – Mnohostranné Audi Q5 se těší velké oblibě u zákazníků. Sportovní, prostorné, komfortní a multifunkční SUV střední třídy je nyní ještě atraktivnější, úspornější a sportovnější díky mnoha novým řešením v oblasti designu, informačních a zábavních systémů, podvozku a motorů. Q5 hybrid quattro, první sériově vyráběný hybridní model značky, spojuje sílu motoru V6 se spotřebou čtyřválce.