Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Ingolstadt, April 18, 2012 – The decision has been made: AUDI AG Board of Management and Supervisory Board of AUDI AG approved plans to build a North American plant in Mexico. The exact location for the new plant, which will manufacture an SUV model starting in 2016, will be chosen by AUDI AG later this year.
 
Ingolstadt/Bologna, April 18, 2012 – AUDI AG is acquiring from Investindustrial Group the tradition-steeped Italian sports motorcycle manufacturer Ducati Motor Holding S.p.A., which has its registered office in Bologna. The transaction will be completed as quickly as possible once authorized by the competition authorities. The Supervisory Boards of AUDI AG and Volkswagen AG approved the acquisition today in Hamburg. Ducati is known worldwide as a leading brand in motorcycle manufacture, with outstanding expertise in engine development and lightweight construction.
 
Audi RS Q3 concept 18.04.2012
Praha, 18. dubna 2012 – Audi vystavuje na autosalonu Auto China 2012 v Pekingu tematicky zaměřenou studii RS Q3 concept vytvořenou na základě modelové řady Q3. Nový koncept představuje kompaktní SUV, vzrušující a dynamické v každém ohledu.
 
Praha, 12. března 2012 – Michal David, skladatel a zpěvák, si poprvé v životě vybral značku Audi.
 
Automobilka Audi vytvořila v roce 1996 s modelem A3 segment prémiových kompaktních vozů. Nyní přichází na start třetí generace úspěšné modelové řady. Nové Audi A3, které oslaví premiéru na Ženevském autosalonu 2012, je technicky vyspělým automobilem s inovacemi ve všech oblastech. V současnosti navíc probíhá vývoj verzí s hybridní jednotkou a dalšími alternativními pohony, jako jsou motor na zemní plyn nebo Audi e-gas. Ještě v roce 2012 se na trhu objeví verze s mimořádně úsporným turbodieselem 1.6 TDI, který spotřebuje pouhých 3,8 litru nafty na 100 kilometrů, což odpovídá emisím CO2 99 g/km.
 
Praha, 16. února 2012 – Ještě silnější, ještě rychlejší a ještě dynamičtější se na jaře postaví Audi TT RS plus do startovních bloků. Kompaktní sportovní vůz dodávaný v karosářských variantách Coupé a Roadster zaujme svými impozantními výkony. Přeplňovaný pětiválec s výkonem zvýšeným na 265 kW (360 k) umožňuje jízdu rychlostí až 280 km/h.
 
Praha, 3. února 2012 – Audi se zúčastní 80. ročníku legendárního vytrvalostního závodu 24 h Le Mans, který se pojede ve dnech 16. až 17. června 2012, s celkem čtyřmi sportovními prototypy LMP1. Dva ze čtyř nasazených vozů budou poprvé vybaveny hybridním pohonem. Audi Sport Team Joest uplatní v sezoně 2012 dvoukolejný přístup také v nově vytvořeném mistrovství světa ve vytrvalostních závodech FIA WEC (World Endurance Championship).
 
Praha, 3. února 2012 – Audi činí další důležitý krok ve své snaze o maximální spokojenost zákazníků. Po loňské premiéře Prodloužené záruky Audi následovalo na začátku letošního roku uvedení dalšího pilíře servisních služeb v podobě Servisních balíčků Audi. Nové služby znamenají pro zákazníky kromě výhodných cen a transparentních nákladů na údržbu také bezstarostný provoz po dobu až pěti let od pořízení nového vozidla Audi.
 
Praha, 1. února 2012 – Audi uvádí na český trh pětidveřovou verzi své nejmenší modelové řady, která přinesla do segmentu malých vozů individuální design s mladistvým charakterem a vysokým emočním nábojem. V loňském roce tyto vlastnosti nového Audi A1 po celém světě oslovily 118 200 zákazníků. Nový A1 Sportback uspokojí náročné řidiče sportovními jízdními vlastnostmi a vynikající hospodárností. Modely A1 Sportback lze již objednávat, první vozy se v showroomech českých prodejců Audi objeví na přelomu ledna a února.
 
Praha, 25. ledna 2012 – Audi A6 potvrdilo své dominantní postavení mezi manažerskými vozy v prémiovém segmentu, když bylo na včerejším slavnostním večeru vyhlášeno nejlepším vozem v kategorii „Střední a vyšší střední třída“ v rámci prestižní ankety „Auto roku 2012 v ČR“.