Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Praha, 18. července 2011 – Audi vylepšuje modelovou řadu A5. Sportback, Coupé, Cabriolet a modely S5 dostaly vysoce moderní technologie v oblasti motorů, pohonu quattro a informačních a zábavních systémů – díky nim jsou ještě úspornější, sportovnější a inteligentnější. Technické kompetence dává na první pohled najevo přepracovaný design.
 
Praha, 28. července 2011 – Prestiž, komfort a rychlou a bezpečnou přepravu nejvýznamnějším hostům nadcházejícího filmového festivalu v Karlových Varech opět zajistí v roli oficiálního vozu festivalu limuzíny značky Audi.
 
Praha, 13. června 2011 – Extrémně lehká konstrukce vozů Audi ovládla jeden z nejnapínavějších čtyřiadvacetihodinových závodů v historii Le Mans. Fascinující průběh závodu, který sledovalo 250 000 diváků přímo na závodním okruhu a miliony diváků na televizních obrazovkách, skončil celkově desátým vítězstvím značky se čtyřmi kruhy díky vynikajícímu výkonu jezdců Marcela Fässlera (Švýcarsko), André Lotterera (Německo) a Benoîta Tréluyera (Francie) za volantem inovativního prototypu Audi R18 TDI.
 
Praha, 3. června 2011 – Ještě lehčí, ještě výkonnější, ještě podmanivější: Audi R8 GT Spyder dosahuje strhujících výkonů. Otevřená verze vysokovýkonného sportovního vozu poskytuje nejvyšší výkon 412 kW (560 k) a díky důsledně lehké konstrukci je navíc o dalších 85 kilogramů lehčí. R8 GT Spyder zrychlí z 0 na 100 km/h za 3,8 sekundy a dosáhne nejvyšší rychlosti 317 km/h.
 
Praha, 3. června 2011 – Na letošním ročníku brněnského Autosalonu značka Audi představí zcela nové kompaktní SUV Audi Q3, nejsportovnější vůz rovněž v kompaktním segmentu Audi RS 3 a vlajkovou loď značky Audi A8 v prodloužené verzi.
 
Praha, 1. června 2011 – Letní cesty na dovolenou se někdy zdají nekonečné. Zvláště dětským pasažérům přinášejí kolony na silnicích a dlouhé trasy k moři velké zatížení, byť je vozidlo sebekomfortnější. Důsledkem bývá nejen únava dětí, ale také stresující atmosféra v autě, která může poznamenat i bezpečnost cestujících.
 
Praha, 31. května 2011 – Značka Audi se na 30. ročníku kultovní akce Wörthersee Tour 2011 pro fanoušky značek Audi, SEAT, Škoda a Volkswagen prezentuje 18 atraktivními vozy, jimž vévodí jedinečný prototyp Audi A1 clubsport quattro, který vypadá, jako by chtěl okamžitě vyrazit na závodní trať.
 
Praha, 20. května 2011 – První čistě elektricky poháněné Audi, sportovní automobil R8 e-tron, se bude vyrábět v malé sérii od konce roku 2012 v Neckarsulmu. Společnost quattro GmbH pracuje již dnes v detašovaném provozu neckarsulmského závodu v městské části Heilbronn-Biberach na prvních prototypech elektromobilu. Speciálně školení zaměstnanci montují ve vývojové manufaktuře model R8 e-tron na základě postupů uplatňovaných při sériové výrobě úspěšného sportovního vozu Audi R8 s motorem uprostřed.
 
Praha, 20. května 2011 – Audi znovu definuje měřítka. Tentokrát udává tón ve třídě manažerských vozů s novým modelem A6 Avant. Sedmá generace modelové řady A6 Avant má díky lehké karoserii a mnoha různým inovacím nejlepší předpoklady k tomu, aby zapsala další kapitolu do úspěšné historie elegantních manažerských kombi se čtyřmi kruhy ve znaku.
 
Praha, 16. května 2011 – Audi pracuje na budoucnosti mobility a vydává se přitom zcela novými cestami. Iniciativa s názvem „Audi balanced mobility“ směřuje k dosažení vyvážené bilance emisí CO2 v rámci celého řetězce získávání a přeměny energií pro zajišťování mobility. Klíčovou roli sehraje projekt Audi e-gas, který je milníkem nejen pro Audi, ale i pro celou německou energetiku.