Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Hlavní cenu letošní soutěže krásy Miss Česká republika – Audi TT Coupé –dnes převzala z rukou vedoucího Divize Audi Petra Neústupného v reprezentačních prostorách společnosti Import VOLKSWAGEN Group Miss ČR 2009 Aneta Vignerová.
 
Návštěvníci 63. Mezinárodní výstavy automobilů IAA ve Frankfurtu nad Mohanem konané od 15. září se stanou svědky neobvyklé výstavní premiéry. Kromě mnoha technických inovací odhalí AUDI AG na svém stánku také další evoluci čtyř kruhů. Nové logo Audi je v porovnání s dosavadním logem ještě progresivnější a modernější a povznáší podstatu značky k jejímu klíčovému poselství: Náskok díky technice.
 
"Byl jsem fanouškem quattra ještě před tím než jsem ho poprvé řídil," říká dvojnásobný mistr světa Walter Röhrl. I po dvaceti pěti letech ho Audi Quattro stále fascinuje. Žádné jiné auto nebylo tak brutální, rychlé, a nezměnilo rallysport tak jako tato čtyřkolka s turbem pocházející z německého Ingolstadtu.
 
Tomáš Vavřinec, automobilový závodník a dvojnásobný vítěz Mistrovství Evropy v automobilových závodech, si vybral další sportovní model od Audi a je prvním majitelem Audi TT RS v Čechách.
 
Pro Audi Q5 jsou od této chvíle k dispozici dva nové „vstupní“ motory: 2.0 TDI 105 kW a 2.0 TFSI 132 kW. Nový vznětový agregát o objemu 1,6 l je k dispozici v modelu A3. Značka Audi tak rozšířila svou nabídku cenově atraktivních modelů s příznivou spotřebou.
 
Dvě prémiová SUV Audi Q7 se stala spolehlivými, rychlými a bezpečnými průvodci světové megastar Madonny a její rodiny během jejího pobytu v Praze v rámci turné Sticky & Sweet.
 
Michaela Ochotská, moderátorka, herečka a modelka, má nové Audi.
 
Značka Audi poskytla organizátorům golfového turnaje Moravia Silesia Open 2009 30 limuzín Audi A6 a stala se tak poprvé oficiálním vozem české golfové túry PGA.
 
Audi patří mezi průkopníky turbodieselů s přímým vstřikováním nafty v osobních vozech a nepřekvapí tedy, že motory TDI dosahují působivých výkonových parametrů při obdivuhodně nízké spotřebě paliva. S motory TFSI se značce Audi podařil podobný průlom v oblasti zážehových motorů díky kombinaci přeplňování a přímého vstřikování benzinu. Přestože se již základní konstrukce motorů Audi vyznačuje vrozenou hospodárností, zavádí Audi postupně do výroby celou řadu technických inovací, jejichž cílem je další snížení spotřeby paliva, a tím i množství vypouštěných emisí. Jednou z nich je systém Start-Stop.
 
Značka Audi připravila speciální akční nabídku paketů v souvislosti s letošním 100 výročím od založení značky.