Audi Club CZ Audi Club CZ

 
novinky Novinky
modely Modely
clanky Články
·Rady a návody
·FAQ
·Recenze
·Tiskové zprávy
multimedia Multimédia
·Fotogalerie
·Wallpapery
·Videa
klubovna Klubovna
·Seznam uživatelů
·Změna hesla
·O klubu
·Občanské sdružení
katalog Katalog firem
dily Náhradní díly
forum Diskuzní fórum

 

 

Tiskové zprávy

Technická studie prezentuje rovněž novou techniku pro autonomní jízdu a parkování, kterou Audi uvede do sériové výroby již v roce 2017 v nové generaci luxusní limuzíny A8, která bude dalším velkým krokem vpřed.
 
Praha, 11.ledna 2016 – Nové Audi A4 allroad quattro* ztělesňuje jedinečný koncept, který kombinací vysoké úrovně jízdního komfortu a terénních kvalit zaujímá výjimečné postavení ve svém segmentu. Díky sériově dodávanému pohonu všech kol quattro a zvýšené světlé výšce dokáže novinka s logem čtyř kruhů pokračovat v jízdě i tam, kde zpevněná silnice končí.
 
Praha, 7. ledna 2016 – Audi slaví na českém trhu další historický rekord! Po mimořádně úspěšném roce 2014, kdy vzrostl počet prodaných vozů o 20%,se podařilo v roce 2015 meziročně zvýšit počet registrovaných nových vozů Audi v České republice o dalších více než 27 %.
 
Praha, 6.ledna 2016 – Audi představuje na veletrhu spotřební elektroniky CES 2016 (ConsumerElectronics Show) nejnovější technologie v podobě atraktivních řešení pro současnost a vizionářských nápadů pro budoucnost. Nejdůležitější veletrh elektroniky na světě se koná 6. až 9. ledna 2016 v Las Vegas (Nevada, USA). Expozice Audi na CES je zaměřena na tři budoucí trendy v automobilovém průmyslu: elektrifikaci, digitalizaci a autonomní jízdu. Audi e-tron quattro concept kombinuje všechny uvedené inovace, které využívají technologie aktuálních sériově vyráběných vozů. Návštěvníci veletrhu si mohou vyzkoušet nový ovládací a zobrazovací koncept na modelu interiéru studie Audi e-tron quattro concept. Značka se čtyřmi kruhy se pochlubí rovněž vyspělými systémy a funkcemi Audi connect, jakož i novinkami ze světa osvětlovací techniky.
 
Praha, 4.ledna 2016 – Audi nastaví v roce 2016 výhybky pro budoucí růst. V novém obchodním roce bude společnost Audi pokračovat v intenzivních investicích. Při další optimalizaci procesů a nákladů mají plánované věcné investice dosáhnout výše více než 3 miliardy EUR a podpořit tak úspěšný vývoj značky Audi. Polovina plánovaných investic se týká německých výrobních závodů v Ingolstadtu a Neckarsulmu. Audi bude navíc i v roce 2016 přijímat odborníky na budoucí technologie.
 
Praha, 18.prosince 2015 – Audi zahajuje na českém trhu předprodej nových vysokovýkonných modelů Audi RS 6 Avant performance a Audi RS 7 Sportback performance. Nové modelové označení „performance“ umocňuje sportovní image značky a symbolizuje ještě vyšší úroveň výkonu.Ceny pro český trh byly stanoveny na 3 034 900 Kč (RS 6 Avant performance), resp. 3 233 900 Kč (RS 7 Sportback performance).
 
Praha, 17.prosince 2015 – Audi je potřetí v řadě nejúspěšnější značkou v anketě Connected Car Award, pořádané německými časopisy Auto Bild a ComputerBild. Značka se čtyřmi kruhy získala celkem pět z devíti ocenění, což je o jedno ocenění více než v ročnících 2013 a 2014. Technická studie Audi e-tron quattro concept obsadila první místo v kategorii „Novámobilita“. Systémy, vyvinuté značkou Audi, dominovaly také v kategoriích Navigace, Integrace internetu, Multimediální systémy/zábava a Telefon.
 
Praha, 15.prosince 2015 – Během uplynulého víkendu se za velkého zájmu veřejnosti uskutečnilo za účasti čtyř kruhů slavnostní zahájení lyžařské sezony v českém Home of quattro®. Ski opening 2015/2016 veSkiareálu Špindlerův Mlýnbyl také skvělou příležitostí k otevření nového quattro®BARu a představení nové generace modelové řady Audi A4.
 
Praha, 10. prosince 2015 – Divize Audi společnosti Porsche Česká republika vstoupí do roku 2016 s velkými ambicemi. Pokračování ofenzívy na českém trhu, založené na nových produktech, aktivním marketingu a atraktivních prodejních nabídkách buderealizovat nový a rozšířený komunikační tým.Specialistou PR se stal Petr Kaplan.Koordinátorem marketingu a dispozic Audi je Martin Kocourek. Pod jeho vedením působí Eva Poulíčková, která má na starost oblast médií a dealerského marketingu, aJakub Hanuš má na starosti sponsoring a oblast internetové komunikace.
 
Praha, 11. listopadu 2015 – Auto Jarov Kunratice je novým prodejním a servisním místem pro české zákazníky značky Audi, které se může pochlubit mnoha superlativy a inovacemi. V jednom z největších terminálů Audi ve střední a východní Evropě bude vystaveno 24 vozů. Novinkou je také prodejní koncept Audi Sport pro zájemce o vysokovýkonné sportovní vozy Audi RS a Audi R8. Progresivní koncepci dokládá rovněž kompletní servisní vybavení pro elektrickou mobilitu.